اسکان شبانه زائران در رواق های حرم مطهر امام رضا(ع) در ایام نوروز

به گزارش گفتگوی افروز، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی از اختصاص 6 رواق و شبستان حرم مطهر رضوی در ایام نوروز برای اسکان شبانه زائران خبر داد.

اسکان شبانه زائران در رواق های حرم مطهر امام رضا(ع) در ایام نوروز

محمد توکلی اظهار کرد: با توجه به حجم بالای حضور زائران و لزوم توجه به رفاه و آسایش این عزیزان شرایطی در ایام نوروز مهیا شده تا عموم زائرانی که از راه دور و نزدیک برای زیارت به مشهد مقدس مشرف می شوند، بتوانند بیشترین بهره معنوی را از این آستان ملکوتی ببرند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر رواق های دارالمرحمه، حر عاملی، حضرت زهرا(س) و شبستان تبریزی در صحن گوهرشاد برای استراحت بانوان و رواق های دارالحجه، شبستان نهاوندی در صحن گوهرشاد و دفتر 138 نیز برای آقایان پیش بینی شده است.

توکلی اضافه کرد: این رواق ها از ساعت 21 تا هفت با تمام امکانات رفاهی از جمله سیستم گرمایشی مطلوب و وضوخانه به زائران ارائه خدمت می کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی وی اضافه کرد: همچنین در مسیرهای منتهی به مشهد چهار ایستگاه در ملک آباد، جاده چناران، سرخس و جاده قدیم قوچان برای اسکان شبانه زائران تجهیز و آماده شده و خادمان بارگاه منور رضوی در این ایستگاه ها به مسافران نوروزی ارائه خدمت می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسکان شبانه زائران در رواق های حرم مطهر امام رضا(ع) در ایام نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکان شبانه زائران در رواق های حرم مطهر امام رضا(ع) در ایام نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید