اقامت ملانیا ترامپ در هتل سمیرامیس حاشیه ساز شد

به گزارش گفتگوی افروز، ملانیا ترامپ در جریان سفر به مصر برای شش ساعت اقامت در یک هتل، 95 هزار دلار پرداخت نموده که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این خبر در بخش اقامت ملانیا ترامپ در هتل سمیرامیس و هزینه 6 ساعت اقامت ملانیا ترامپ در هتل سمیرامیس می باشد.

اقامت ملانیا ترامپ در هتل سمیرامیس حاشیه ساز شد

به گزارش پایگاه خبری عصر سفر، هزینه های سفر ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور آمریکا در جریان اولین سفر خارجی خود بعنوان بانوی اول آمریکا به آفریقا که در مصر انتها یافت، حاشیه ساز شده است.

به نوشته پایگاه کوآرتز فاکتور هزینه های ملانیا ترامپ در جریان اقامت در هتل بین المللی سمیرامیس در قاهره، 95 هزار دلار شده در حالی که او فقط شش ساعت در این هتل اقامت داشت.

این سایت آمریکایی نوشته که هزینه اتاق های هتلی که بانوی اول آمریکا در آن اقامت داشت از 119 دلار آغاز می گردد و اتاق های لوکس این هتل نیز شبی 699 دلار با احتساب 157 دلار مالیات است.

در این گزارش از تعداد اتاق های که ملانیا ترامپ اجاره نموده یا خدماتی که از آن ها استفاده نموده تا هزینه یک شب اقامت به 95 هزار دلار برسد، توضیحی داده نشده است.

هتل سمیرامیس در کنار رود نیل در منطقه جردن سیتی قاهره واقع شده است. هزینه 95 هزار دلاری ملانیا برای شش ساعت اقامت در این هتل از هزینه سفر دونالد ترامپ به زمین بازی مخصوص گلف در اسکاتلند که چندین تن از مقامات آمریکایی نیز به همراه وی بودند و 77 هزار دلار هزینه کردند، نیز بیشتر شده است.

ملانیا ترامپ در تاریخ شش اکتبر گذشته پس از سفر به گینه، مالاوی و کنیا وارد مصر شد و از منطقه اهرام و ابوالهول در استان جیزه در مجاورت قاهره تماشا کرد.

منبع: همگردی

به "اقامت ملانیا ترامپ در هتل سمیرامیس حاشیه ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت ملانیا ترامپ در هتل سمیرامیس حاشیه ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید