اهدای پیراهن شماره 8 تیم ملی به رئیس فدراسیون فوتبال بوسنی، ادنان: علاقه مند به همکاری جدی با ایران هستیم

به گزارش گفتگوی افروز، دبیرکل فدراسیون فوتبال در ملاقات با همتای بوسنیایی خود، پیراهن شماره 8 تیم ملی فوتبال ایران را به او اهدا کرد.

اهدای پیراهن شماره 8 تیم ملی به رئیس فدراسیون فوتبال بوسنی، ادنان: علاقه مند به همکاری جدی با ایران هستیم

به گزارش گفتگوی افروز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون امروز (پنجشنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال بوسنی و هرزگوین با ادنان زدیمیچ، همتای بوسنیایی خود ملاقات و گفت وگو کرد.

در این نشست، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران با ابراز رضایت از برگزاری ملاقات ملاقات محبت آمیز تیم های ملی دو کشور، به ارتباط صمیمی میان مردم ایران و بوسنی از سال های دور اشاره نمود و گفت: از تیم ملی بوسنی و هرزگوین خاطرات فراوانی داریم. چه در زمان سفر این تیم در دهه 90 میلادی به ایران، چه سال ها بعد که تیم ملی ایران به سارایوو سفر کرد و چه ملاقات دو تیم در جام دنیای 2014 برزیل که همه این رقابت ها در کنار رفاقت عمیق میان ما پملاقات شده است.

وی اضافه کرد: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران علاقه مند به تقویت تعاملات میان دو فدراسیون بوده و هست. این راستا را در سند همکاری مشترک که به زودی تدوین خواهد شد، دنبال می کنیم.

زدیمیچ دبیرکل فدراسیون فوتبال بوسنی هم با تقدیر از فدراسیون فوتبال ایران گفت: فدراسیون بوسنی علاقه مند به همکاری های جدی در سطوح مختلف با فدراسیون ایران است و مسابقه امروز را مَطلَع دوباره ای در جهت این همکاری ها می دانیم.

وی با اشاره به همگروهی ایران و بوسنی در جام دنیای 2014 گفت: درست است که 6 سال از آن رقابت ها می گذرد، اما به خوبی به یاد دارم که ایران تیم بسیار خوبی به برزیل اعزام نموده بود. من مسابقه اول شما در برابر نیجریه را از نزدیک دیدم و به رغم تساوی شک ندارم حق تان پیروزی بود. در بازی آخر بوسنی و ایران هم پس از بازی به کاپیتان تیم گفتم که این مسابقه را بُردیم، اما دقیقاً نمی دانیم چطور این رخ داد. تیم ایران بسیار خوب بازی کرد و تا لحظه آخر امیدوارانه جنگید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی گفتگوی افروز بخوانید. (کلیک کنید)

در انتها این نشست، پیراهن شماره 8 تیم ملی ایران از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال به ادنان اهدا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اهدای پیراهن شماره 8 تیم ملی به رئیس فدراسیون فوتبال بوسنی، ادنان: علاقه مند به همکاری جدی با ایران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای پیراهن شماره 8 تیم ملی به رئیس فدراسیون فوتبال بوسنی، ادنان: علاقه مند به همکاری جدی با ایران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید