توزیع یک بسته حمایتی به اقشار آسیب دیده از کرونا تا خاتمه سال

به گزارش گفتگوی افروز، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از توزیع یک بسته حمایتی به اقشار محروم و آسیب دیده شغلی از کرونا تا خاتمه سال اطلاع داد.

توزیع یک بسته حمایتی به اقشار آسیب دیده از کرونا تا خاتمه سال

به گزارش گروه اجتماعی گفتگوی افروز، مرتضی بختیاری با اشاره به تهیه بسته حمایتی برای اقشار محروم و آسیب دیده شغلی از کرونا گفت: دستورالعمل جامعی در این خصوص به استان ها تهیه و ابلاغ شده که بر این اساس قرار است سه بسته حمایتی برای اقشار آسیب دیده مانند کارگران روزمزد، دستفروشان و … در نظر گرفته گردد.

وی با اشاره به اینکه تعداد این افراد در مجموع به 7 میلیون نفر می رسد، اضافه کرد: یکی از بسته های حمایتی تا خاتمه سال و دو بسته دیگر نیز در سال آینده به اقشار آسیب پذیر ارائه می گردد.

وی با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری سال جاری نیز گفت: میزان یاری های جمع آوری شده تا دیروز 323 میلیارد تومان برآورد شده که شامل یاری های نقدی و کالایی است.

بختیاری با بیان اینکه این یاری ها در 10 هزار پایگاه و دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور با روش های غیرحضوری و حضوری جمع آوری شده است اظهار کرد: میزان نهایی یاری ها به زودی اعلام می گردد. همچنین سال جاری میزان یاری های خیرین 28 درصد رشد داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توزیع یک بسته حمایتی به اقشار آسیب دیده از کرونا تا خاتمه سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع یک بسته حمایتی به اقشار آسیب دیده از کرونا تا خاتمه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید