تولید انبوه پلی استیشن وی آر 2 از نیمه دوم 2022 آغاز خواهد شد

به گزارش گفتگوی افروز، کنسول واقعیت مجازی پلی استیشن به نام پی اس وی آر 2 چندی پیش معرفی گشت. این دستگاه مدل جدیدتری از دستگاه واقعیت مجازی ای است که قبلاً عرضه شد و قرار است برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس باشد. کنسول پلی استیشن 5 در حال حاضر یکی از محبوب ترین دستگاه های موجود بوده و طرفداران بسیاری دارد. حال با عرضه این دستگاه واقعیت مجازی نیز محبوبیت آن بیشتر خواهد شد.

تولید انبوه پلی استیشن وی آر 2 از نیمه دوم 2022 آغاز خواهد شد

در حال حاضر پی اس وی آر 2 به طور گسترده تولید نشده و تنها طرح ها و تصاویری از آن موجود است. طبق اخباری که اخیراً عرضه شده، پی اس وی آر 2 به زودی وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد. در اخبار گفته شده که نسل تازه دستگاه واقعیت مجازی سونی در نیمه دوم سال 2022، حدود 1.5 میلیون دستگاه تولید خواهد داشت. همینطور اینکه عرضه رسمی آن در سه ماهه اول سال 2023 خواهد بود. البته این تاریخ عرضه بستگی به فرایند ساخت بازی های واقعیت مجازی هم دارد.

انتظار می رود که پی اس وی آر 2 عرضه موفقی داشته باشد. به دلیل اینکه بیش از 20 عنوان برای آن گزارش شده است. اگر حتی 5 عنوان در هنگام عرضه خوب عمل کنند، کنسول واقعیت مجازی سونی پتانسیل زیادی خواهد داشت. در حال حاضر سونی به شدت مشتاق است تا فضای واقعیت مجازی را توسعه دهد.

یکی از نکات مهم در مورد دستگاه پی اس وی آر 2 قابلیت افزودن سخت افزار اختیاری به آن است. به این معنا که شما می توانید تعدادی دوربین مادون قرمز یا دو دوربین برای دنبال کردن حرکات چشمتان را به دستگاه اضافه کنید ولی حضور آن ها اختیاری است. چیزی که در پی اس وی آر 1 وجود نداشت. در آن دستگاه همه موارد اجباری بودند.

دستگاه های واقعیت مجازی هنوز آنطور که باید محبوبیت زیادی میان گیمرها پیدا نکردند. با این حال شرکت ها دل تلاش هستند تا کار را با این دستگاه ها راحت تر کرده و در این زمینه پیشرفت زیادی کرده اند. حال پی اس وی آر 2 قرار است تجربه متفاوتی را از واقعیت مجازی به کاربران ارائه دهد. سونی این دستگاه را از هر نظر نسبت به مدل قبلی بهبود داده و یکی از بهترین موارد موجود در بازار را عرضه خواهد کرد.

منبع: PlaystationUniverse.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "تولید انبوه پلی استیشن وی آر 2 از نیمه دوم 2022 آغاز خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید انبوه پلی استیشن وی آر 2 از نیمه دوم 2022 آغاز خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید