طرح ملی هلال رحمت با حضور استاندار رونمایی شد

به گزارش گفتگوی افروز، ظهر امروز استاندار کرمان با حضور در محل پایگاه امدادی پشتیبانی جمعیت هلال احمر مرکز استان از طرح ملی هلال رحمت رونمایی کرد.

طرح ملی هلال رحمت با حضور استاندار رونمایی شد

علی زینی وند استاندار کرمان با حضور در محل پایگاه امدادی پشتیبانی جمعیت هلال احمر در طی بازدید از 2500 بسته غذایی از طرح ملی هلال رحمت رونمایی کرد.

رضا فلاح گفت: با نزدیک شدن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در سال 1401، طرح های فرشتگان رحمت و همای رحمت ادغام و طرح جدیدی با عنوان هلال رحمت از اسفندماه جاری تا اردیبهشت سال آینده در دستور کار سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر قرار گرفته است.

فلاح می گوید: به همین منظور جذب حداکثر منابع داوطلبی و یاری های نقدی و غیر نقدی خیرین حقیقی و حقوقی جهت تامین اقلام و توزیع هدفمند بین آسیب دیدگان حوادث اخیر و نیازمندان صورت گرفته است.

او گفت: در مرحله اول تعداد 2500 سبد غذایی به ارزش تقریبی یک میلیارد و 800 میلیون تومان تهیه شده است و پس از افتتاح و رونمایی این طرح، اقلام مذکور در شهرستان های جنوبی جیرفت، کهنوج، قلعه گنج، عنبرآباد و رودبار جنوب توزیع خواهد شد.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، تعدادی از بسته های غذایی به نیازمندان شناسایی شده در 10 محله طرح تاب آوری و توانمندسازی محلات ناکارآمد نیز توزیع می گردد.

گفتگوی افروز کرمان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "طرح ملی هلال رحمت با حضور استاندار رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ملی هلال رحمت با حضور استاندار رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید