لامبورگینی خودروی جدید خود را معرفی کرد

به گزارش گفتگوی افروز، شرکت لامبورگینی خودروی کروک یا همان بدون سقف جدید خود که از خانواده Huracan طراحی شده است را معرفی کرد.

لامبورگینی خودروی جدید خود را معرفی کرد

به گزارش گفتگوی افروز و به نقل از باشگاه گفتگوی افروز، لامبورگینی Huracan STO خودرو مسابقه ای جدید شرکت لامبورگینی است که به صورت کوپه طراحی شده و قرار است در مسابقات بسیار حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. نام این خودرو از مخفف عبارت دانش به دست آمده از سوی مشتری بیان کرد و لامبورگینی این خودرو را تحت عنوان خودرو مسابقه ای با یک تن هوا معرفی نموده است.

خودرو Huracan STO پیشرفت های بسیاری را نسبت به سایر خودرو های مسابقه ای داشته است که از میان آن ها باید به وجود بال عقب قابل تنظیم از جنس فیبر کربن اشاره نمود. بال کوسه ای قرار داده شده در این خودرو برای پایداری بیشتر در سرعت و فشار بالا تنظیم شده است. بخش جلویی این خودرو برای افزایش خنک شدن موتور بازبینی و طراحی مجدد شده است. از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط لامبورگینی روی این خودرو باید به کاهش وزن این خودرو اشاره نمود.

جلو پنجره این خودرو نیز از جنس منیزیم بوده و کمی باریک تر از خودرو مسابقه ای لامبوریگینی است؛ تمامی این موارد باعث شده تا خودرو جدید مسابقه ای لامبوریگینی حدود 43 کیلوگرم از خودرو قبلی این شرکت سبک تر باشد. موتور استفاده شده در این خودرو همان موتور استفاده شده در خودرو Huracan Performante Evo بوده که در نوع V10 طراحی شده است.

قدرت موتور استفاده شده در خودرو لامبورگینی Huracan STO حدود 640 اسب بخار است و گشتاور 417 پوند فراوری خواهد نمود. موتور V10 موجود در خودرو Huracan STO از نوع 7 سرعته بوده و از دو کلاچ استفاده می نماید؛ لاستیک های سوار شده روی آن خودرو را نیز کمپانی بسیار عظیم بریجستون طراحی نموده است. با این حال هنوز تاریخ ورود این خودرو به میادین مسابقه را اعلام ننموده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "لامبورگینی خودروی جدید خود را معرفی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لامبورگینی خودروی جدید خود را معرفی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید