هشدار هواشناسی به تهرانی ها برای امروز بعدازظهر

به گزارش گفتگوی افروز، براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران، پیرو هشدار سطح زرد شماره 4 (31 فروردین ماه) از امروز بعد از ظهر تا روز یکشنبه با توجه به عبور ریز موج هایی از تراز میانی و وقوع ناپایداری های محلی و فصلی، افزایش ابر و افزایش سرعت باد در سطح استان، در بیشتر نواحی استان (به ویژه مرکز و نیمه جنوبی) گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش موقتی گردوخاک و بعلاوه برای روز شنبه (2 اردیبهشت ماه) در بعضی نواحی بارش پراکنده مورد انتظار است.

هشدار هواشناسی به تهرانی ها برای امروز بعدازظهر

به گزارش ایسنا؛ طی این مدت در ارتفاعات با توجه به رشد ابر های جوششی در ساعات بعد از ظهر گاهی رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست. از روز دوشنبه (4 اردیبهشت ماه) با نزدیک شدن و تقویت امواج تراز میانی برای روز سه شنبه، بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و در برخی ساعات وزش باد شدید در سطح استان پیش بینی می گردد.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (2 اردیبهشت ماه) نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک در بعدازظهر کاهش ابر با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 27 درجه سانتی گراد و در روز یکشنبه (3 اردیبهشت ماه) صاف تا قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر در شب افزایش باد با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 29 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 30 درجه سانتی گراد، گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: فرارو

به "هشدار هواشناسی به تهرانی ها برای امروز بعدازظهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار هواشناسی به تهرانی ها برای امروز بعدازظهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید