واکنش فرمانده نیروی انتظامی قم در پی هتک حرمت حرم حضرت معصومه ، ابلاغ گردد با عوامل تحصن کننده برخورد کنیم

به گزارش گفتگوی افروز، فرمانده نیروی انتظامی استان قم از تشکیل شورای تأمین در پی هتک حرمت به حرم حضرت معصومه(س) اطلاع داد و گفت: اجاره تعدی نمی دهیم.

واکنش فرمانده نیروی انتظامی قم در پی هتک حرمت حرم حضرت معصومه ، ابلاغ گردد با عوامل تحصن کننده برخورد کنیم

به گزارش گفتگوی افروز به نقل از تسنیم، سردار عبدالرضا آقاخانی با اشاره به آماده باش کامل نیروهای انتظامی و پلیس در محوطه بیرون حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: در حال حاضر در جلسه شورای تأمین در داخل حرم مطهر تشکیل شده است و هرگونه تصمیمی که اتخاذ گردد ما مجری آن خواهیم بود.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با بیان اینکه حضور و ورود نیروهای پلیس به حرم مطهر لازمه دستور و مجوزهای ضروری است، گفت: چنانچه ابلاغ گردد با عوامل تحصن کننده برخورد کنیم توسط نیروهای حاضر در محل این اقدام را صورت خواهیم داد.

آقاخانی توضیح داد: نیروهای پلیس در آماده باش کامل قرار دارند و اجازه هیچ گونه هتک حرمت مجدد به ساحت مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) را نخواهند داد.

وی اعلام نمود: کسی اجازه سوء استفاده از بعضی از فیلم ها که در فضای مجازی منتشر شده است را ندارد و نیروهای امنیتی هم اجازه اجرایی شدن این تهدیدها را نخواهند داد.

  • جزئیات اقدام حرمت شکنانه عده ای پس از بسته شدن درهای حرم حضرت معصومه | بخشی از در ورودی حرم را شکستند
  • واکنش مطهری به حوادث قم و هتک حرمت حرم حضرت معصومه | یاد خوارج را زنده کردند ؛ باید بازداشت شوند
منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش فرمانده نیروی انتظامی قم در پی هتک حرمت حرم حضرت معصومه ، ابلاغ گردد با عوامل تحصن کننده برخورد کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فرمانده نیروی انتظامی قم در پی هتک حرمت حرم حضرت معصومه ، ابلاغ گردد با عوامل تحصن کننده برخورد کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید