انتقاد کی روش از قضاوت فغانی پس از حذف شاگردانش از جام کشورهای عربی

به گزارش گفتگوی افروز، سرمربی تیم ملی مصر از عملکرد داور ایرانی بازی شاگردانش و تونس در رقابت های جام کشورهای عربی ایراد گرفت.

انتقاد کی روش از قضاوت فغانی پس از حذف شاگردانش از جام کشورهای عربی

به گزارش گفتگوی افروز، تیم ملی مصر که کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران هدایتش را برعهده دارد، امروز (چهارشنبه) با قبول شکست یک بر صفر برابر تونس از صعود به فینال جام کشورهای عربی در قطر باز ماند.

قضاوت این بازی برعهده علیرضا فغانی بود که گویا کی روش از عملکرد او چندان رضایت نداشت. این در حالی بود که تیم کی روش با گل به خودی بازیکن خودش در دقیقه 94 مغلوب گردید.

سرمربی پرتغالی فراعنه پس از این شکست به گفتگوی افروز گفت: من بعضی از تصمیمات داور در جریان بازی را درک نکردم. تیم ما یک سانتر روی دروازه حریف ارسال کرد که بازیکنان تونس هم آنجا مقابل دروازه شان حضور داشتند و داور آفساید گفت.

کی روش اضافه کرد: من نمی خواهم وارد مسائل مربوط به داوری این مسابقه شوم اما داور امشب پنالتی را به سود حریف گفت که هیچ کسی در زمین بازی تصور نمی کرد پنالتی باشد و همین تصمیم او از نظر روانی روی بازیکنان ما تأثیر منفی گذاشت. خدا رو شکر که فناوری یاری داور ویدئویی تصمیم او را لغو کرد. به نظر من فیفا باید بیشتر از این سطح داورانی که انتخاب می نماید را آنالیز کند و روی مهارت های آنها برای قضاوت بازی ها تمرکز داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتقاد کی روش از قضاوت فغانی پس از حذف شاگردانش از جام کشورهای عربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کی روش از قضاوت فغانی پس از حذف شاگردانش از جام کشورهای عربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید