باپیری: نمایش خوبی در قهرمانی آسیا داشتیم، رقبای جهانی قابل مقایسه با آسیایی ها نیستند

به گزارش گفتگوی افروز، ملی پوش هندبال بانوان گفت: تیم ما در مسابقات قهرمانی آسیا نمایش خوبی داشت.

باپیری: نمایش خوبی در قهرمانی آسیا داشتیم، رقبای جهانی قابل مقایسه با آسیایی ها نیستند

شقایق باپیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گفتگوی افروز، در مورد جهانی شدن تیم ملی هندبال بانوان کشورمان گفت: برای اولین بار جزو چهار تیم اول آسیا قرار گرفتیم و بعلاوه برای نخستین بار توانستیم سهمیه مسابقات جهانی را کسب کردیم. نمایش خوبی را در مسابقات قهرمانی آسیا داشتیم. همواره برابر ژاپن با اختلاف 20 گل شکست می خوردیم، اما این بار این اختلاف به دو گل رسید و برابر قزاقستانی که تجربه بازی جهانی را هم در کارنامه دارد، تنها با 5 اختلاف شکست خوردیم.

ملی پوش هندبال کشورمان در مورد حمایت های رئیس فدراسیون از این تیم یادآوری کرد: در روزهای پایانی مسابقات قهرمانی آسیا و زمانی که کادرفنی درگیر بیماری کرونا بود، واقعا رئیس فدراسیون برای ما قوت قلب بود و مدام با صحبت می کرد. رئیس فدراسیون در سالن می توانست در جایگاه ویژه باشد ولی در بین تماشاگران می نشست و در قسمت دفاع تیم ما را کوچ می کرد. هر چه از خوبی های وی بگویم کم است.

وی در ادامه در مورد مسابقات اضافه نمود: در مسابقات جهانی کار سختی داریم . قدرت رقبای ما در این مسابقه قابل مقایسه با تیم های آسیایی نیست. اسپانیا که میزبان مسابقات است، قهرمان جهان در این رشته است. بعد از آن نیز فرانسه و نروژ از قدرت های هندبال جهان هستند که ما هم در گروه خود با نروژ همگروه هستیم. کار ما بی نهایت سخت است. حضور در این مسابقه یک تجربه خیلی خوب برای ما و بازیکنان جوان تیم است . همواره فیلم بازی تیم های زنان را می دیدیم و خوشحالم که می توانم از نزدیک شاهد این مسابقات باشم.

باپیری در مورد احساسش برای حضور در تیم ملی ایران گفت: تمام مدت و حتی شب ها به این موضوع فکر می کنم و از آن خوشحالم. احساس می کنم این می تواند فرصت و بازی ای باشد که شاید دیگر برای من تکرار نشود. هندبال زنان ایران این پتانسیل را دارد که بتواند نمایش خوبی داشته باشد و به جهان اثبات کند با لباس و پوشش اسلامی می توانیم در جهان بدرخشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باپیری: نمایش خوبی در قهرمانی آسیا داشتیم، رقبای جهانی قابل مقایسه با آسیایی ها نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باپیری: نمایش خوبی در قهرمانی آسیا داشتیم، رقبای جهانی قابل مقایسه با آسیایی ها نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید