ترافیک بالا و کار سخت مهاجمان استقلال برای رسیدن به ترکیب اصلی

به گزارش گفتگوی افروز، زمانی که جدایی شیخ دیاباته و مهدی قایدی از تیم استقلال قطعی شد، آبی ها ناگزیر به پر کردن جای خالی این دو مهاجم توانمند بودند و پیش از اینکه به جذب مهاجمان خارجی روی بیاورند، ابتدا امین قاسمی نژاد و سپس محمد رضا آزادی را به خدمت گرفتند.

ترافیک بالا و کار سخت مهاجمان استقلال برای رسیدن به ترکیب اصلی

استقلالی ها سپس کوین یامگا را به خدمت گرفتند که خیلی زود صندلی ثابت خود را در این تیم به دست آورد و سپس یک فرانسوی دیگر یعنی رودی ژستد را جذب کردند که البته این بازیکن هنوز برای آنها به میدان نرفته است؛ اما شواهد نشان می دهد ژستد هم خیلی زود بتواند به عنوان یک مهاجم فیکس به صندلیی ثابت در ترکیب آبی پوشان برسد.

در بین شاگردان فرهاد مجیدی امروز رودی ژستد، کوین یامگا، ارسلان مطهری، امین قاسمی نژاد، آرمان رمضانی و محمد رضا آزادی جمع 6 نفری مهاجمان را تشکیل می دهند که شاید در نگاه اول تعداد آنها قدری زیاد به نظر رسیده و این باعث ایجاد ترافیکی بالا در این منطقه از زمین شده و کار همه مهاجمان را برای رسیدن به ترکیب ثابت سخت می نماید.

در بین این مهاجمان نفراتی مثل کوین یامگا، امین قاسمی نژاد و محمد رضا آزادی شرایط بازی کردن در پست هایی به جز مهاجم را هم دارند. اما آنچه کاملاً قابل پیش بینی است، سخت بودن کار تک تک این مهاجمان برای رسیدن به ترکیب ثابت است که منجر به ایجاد رقابتی سنگین بین آنها می گردد. این در حالی است که ابتدا به ساکن به نظر می رسد شاید شانس یامگا، ژستد و مطهری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی نسبت به دیگران بیشتر باشد.

اخیراً نیز زمزمه هایی بر این مبنی به گوش رسیده که یکی دو نفر از همین مهاجمان به همین علت بی تمایل به جدایی از جمع آبی پوشان نیستند تا بتوانند با حضور در دیگر تیم ها، شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا نمایند.

تعداد زیاد مهاجمان در استقلال و تنوع در نوع بازی آنها به همان اندازه که کار را برای آنها جهت بازی کردن سخت می نماید، دست فرهاد مجیدی را برای انتخاب در این منطقه از زمین کاملاً باز نموده است تا دغدغه شیرین سرمربی آبی ها انتخاب برترین ترکیب در خط حمله اش باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترافیک بالا و کار سخت مهاجمان استقلال برای رسیدن به ترکیب اصلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک بالا و کار سخت مهاجمان استقلال برای رسیدن به ترکیب اصلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید