لژیونر استقلالی رسما جدا شد ، اولین خرید فصل بعد آبی ها در راه ایران؟

به گزارش گفتگوی افروز، مدافع سابق آبی ها که قراردادش با آلتای اسپور تمام شده شایعاتی مبنی بر بازگشت او به فوتبال ایران و پوشیدن دوباره پیراهن استقلال وجود دارد.

لژیونر استقلالی رسما جدا شد ، اولین خرید فصل بعد آبی ها در راه ایران؟

به گزارش گفتگوی افروز محمد نادری ستاره ایرانی که سابقه بازی در تراکتور، پرسپولیس و استقلال را دارد، فصل گذشته را هم در لیگ دسته اول ترکیه و در ترکیب تیم آلتای اسپور سپری کرد. نادری که فصل گذشته و بعد از سقوط آلتای اسپور به لیگ یک ترکیه یک فصل قراردادش را تمدید کرده بود، حالا قراردادش تمام شده است.

درباره نادری با آلتای اسپور در لیگ دسته اول ترکیه در فصلی که گذشت هم عنوانی بهتر از دوازدهمی کسب نکرد وفقط توانست در این دسته بقا پیدا کند.

در چنین شرایطی او با انتشار پستی در اینستاگرام نوشته است:خاتمه، بسیار به مبارزه خود افتخار می کنیم.

نادری که قراردادش با آلتای اسپور تمام شده شایعاتی مبنی بر بازگشت او به فوتبال ایران و پوشیدن دوباره پیراهن استقلال وجود دارد. اگرچه هیچ اظهارنظر رسمی در این خصوص انجام نشده اما به نظر می رسد دوران حضور او در آلتای اسپور هم به خاتمه رسیده باشد.

این مدافع چپ پای ایرانی حالا باید درباره آینده خود تصمیم بگیرد. او با پستی که امروز منتشر کرد به شایعات درباره جدایی اش از تیم ترکیه ای دامن زده و باید دید حالا که بازیکن آزاد محسوب می شود، چه تصمیمی در خصوص آینده فوتبالی خود اتخاذ خواهد کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "لژیونر استقلالی رسما جدا شد ، اولین خرید فصل بعد آبی ها در راه ایران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لژیونر استقلالی رسما جدا شد ، اولین خرید فصل بعد آبی ها در راه ایران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید