ترجمه کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق منتشر شد

به گزارش گفتگوی افروز، ترجمه کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق نوشته تام انجی یر به وسیله نشر لگا منتشر و راهی بازار نشر شد.

ترجمه کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگی گفتگوی افروز، کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق نوشته تام انجی یر به تازگی با ترجمه صالح نجفی، کاوه بهبهانی، دکتر مهدی اخوان، محمد زندی، میثم غلامی و سیدعلی حسینی و ویرایش کاوه بهبهانی به وسیله نشر لگا منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این کتاب سومین اسم از مجموعه کتاب های متفکران است که این ناشر چاپ می نماید و پیش تر کتاب های متفکران عظیم زیبایی شناسی و متفکران عظیم فلسفه فکر را در قالب این مجموعه چاپ نموده است.

کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق کندوکاوی در تاریخ فلسفه اخلاق غرب است. مخاطبان با مطالعه این کتاب با آثار و اندیشه های مهم ترین اندیشمندانِ اخلاق پژوه، از افلاطون تا مک اینتایر، آشنا خواهند شد.

هرکدام از مدخل های کتاب پیش رو را پژوهشگران مهم معاصر نوشته اند که هرکدام در سپهر فیلسوف موردبحث صاحب نظرند و نگاه ویژه ای به اندیشمندی که در باب او نوشته اند، دارند.

اندیشمندانی که دیدگاهشان در این کتاب کاویده شده است عبارتند از: افلاطون، ارسطو، رواقی ها، توماس آکویناس، دیوید هیوم، امانوئل کانت، ویلهلم فریدریش هگل، کارل مارکس، جان استوارت میل، فریدریش نیچه و السدِر مک اینتایر.

در این کتاب دیدگاه هر یک از این اندیشمندان در زمینه فلسفه اخلاق آنالیز شده و نویسندگان هر مدخل، نظریه اخلاق هر یک از این اندیشمندان را، با توجه به تفاسیر گوناگونی که از اندیشه آن ها عرضه شده، توضیح داده اند.

این کتاب با 328 صفحه و قیمت 85 هزار تومان منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترجمه کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترجمه کتاب متفکران عظیم فلسفه اخلاق منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید