خنداننده شو تازه غافلگیرمان می نماید؟

به گزارش گفتگوی افروز، امیرعلی نبویان اجرای فصل تازه خنداننده شو، مسابقه استندآپ کمدی برنامه خندوانه را به عهده گرفته است. با او درباره اجرای خنداننده شو که قرار است از امشب روانه آنتن شبکه نسیم گردد، به تبادل نظر نشسته ایم.

خنداننده شو تازه غافلگیرمان می نماید؟

به گزارش روزنامه جام جم، در ادامه بخش هایی از گفتگوی امیرعلی نبویان را می خوانید.

به نظرتان مردم با تماشای فصل سوم از خنداننده شو غافلگیر خواهند شد یا نه؟

واقعیت این است که تجربه دو فصل قبلی نشان داده که مخاطبان همراه با برنامه هستند؛ بنابراین ساختار برنامه حفظ شده است و مثل دو فصل قبلی مردم از تماشای برنامه لذت می برند، اما مساله ای که به نظرم اهمیت دارد این است که با آغاز برنامه در پی مقایسه با دوره های قبلی نباشیم.

البته من با نقد صحیح موافق هستم، اما باید اجازه داد شرکت نمایندگان خودشان را در برنامه پیدا نمایند، مسلما با هر قسمت اجرایشان خیلی بهتر از قسمت قبل خواهد بود؛ بنابراین صحیح نیست همان آغاز نفرات استندآپ را با خوب های دوره های قبل مقایسه کرد.

به هر حال وقتی شرکت نماینده ای دو تا اجرا داشته باشد دیگر بر نگرانی هایش غلبه پیدا می نماید و در اجرای سوم خیلی بهتر از اجرا های قبلی اش خواهد بود؛ بنابراین فرصت بدهیم تا شرکت نمایندگان در برنامه جا بیفتند و برنامه جان بگیرد. بعد آن وقت می گردد خوب های این فصل نو را با خوب های فصل های قبلی مقایسه کرد یا میانه های این دوره را با میانه های دوره های قبل؛ بنابراین اعتقاد به نقد منصفانه دارم و در این صورت است که هر فردی رشد می نماید و به مراحل بالاتر می رسد.

همه عوامل در پی این هستند تا سطح کیفی اجرای استندآپ ها را افزایش بدهند تا تماشای رقابت برای مخاطبان هم هیجان انگیزتر گردد. برایتان مثالی می زنم. در دوره مقدماتی مسابقات جام جهانی ممکن یک تیم آماده با یک تیم نیمه آماده مسابقه بدهد و تماشای آن در آغاز خیلی فوتبال دوستان را جذب نکند، اما هر چه گروه ها به دوره های بالاتر صعود می نمایند، رقابت هیجان انگیزتر می گردد و تماشای آن هم برای مردم متفاوت تر است.

با توجه به این که اجرای برنامه را به عهده دارید، آیا ایده ای برای برنامه داشتید که با رامبد جوان در میان بگذارید؟

بله، طبیعی است برای شیوه اجرای برنامه ایده هایی داشتیم. بعلاوه ایده هایی هم آقایان جوان، ژوله و معجونی داشتند و با هم مشورت کردیم. به هر حال اجرای برنامه خنداننده شو با برنامه ای همانند رادیو هفت فرق می نماید، چون فضای برنامه ها با هم فرق دارد. به هر حال نحوه ایستادن مجری در برنامه، دایره لغات و... تفاوت دارد و با برنامه های قبلی ام فرق می نماید.

تعامل رامبد جوان در کار چطور است؟

خیلی زیاد است. واقعیت این است که جوان برنامه ساز، کارگردان و طراح خندوانه است، به همین علت وقتی قرار است صحنه را من تحویل بگیرم باید به گونه ای اجرا کنم که خندوانه می طلبد تا مخاطبان هم ارتباط برقرار نمایند. در مجموع از رامبد جوان خیلی مشورت می گیرم و ایده های خام را به او تحویل می دهم و او هم مواردی را کم یا زیاد می نماید و در نهایت به یک خروجی مطلوب می رسیم.

منبع: فرارو

به "خنداننده شو تازه غافلگیرمان می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خنداننده شو تازه غافلگیرمان می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید