عین الله، پدر رامین رضاییان کیست؟

به گزارش گفتگوی افروز، خبرورزشی نوشت: رامین رضاییان یکی از خوش تمرین ترین بازیکنان فوتبال ایران است. ستاره سابق پرسپولیس و فعلی سپاهان اصفهان در کنار تمرینات گروهی، همیشه تمرینات اختصاصی را نیز در دستور کار خودش دارد.

عین الله، پدر رامین رضاییان کیست؟

شاید به همین علت هم باشد که او در این شرایط سنی هم در حمله حضور دارد و هم در دفاع و به مانند یک بازیکن جوان 21 ساله بازی می نماید. رامین در استوری نو که منتشر نموده در کنار پدر مشغول به تمرین است و شوخی هم با پدر داشته؛ کمی آرام تر!

ماجرا چیست؟ رامین رضاییان این استوری را در زمان برگزاری بازی سپاهان در برابر فولاد آپلود نموده است. او به علت چهار اخطاره بودن نتوانست سپاهان را در مصاف با فولاد همراهی کند، اما همزمان با این بازی این ویدئو را آپلود نموده که با همراه پدر مشغول تمرین است تا نشان دهد در روزی که نتوانست برای سپاهان به میدان بیاید، دست از تمرین و کوشش برنداشته است.

رضاییان یکی از دونده ترین بازیکنان ایران محسوب می گردد. مدافع سابق پرسپولیس در هر بازی علاوه بر حضور در برنامه های دفاعی، در حملات تیمش نیز مشارکت موثری دارد و در طول 90 دقیقه به طور مداوم در حال رفت و برگشت در کنار خط طولی زمین در سمت راست است.

چند سال پیش رامین رضاییان در مصاحبه با خبرورزشی، در مورد اینکه گفته می گردد در هر مسابقه نزدیک با 12 کیلومتر می دود، گفت: نخستین بار این برانکو بود که این مساله را عنوان کرد که نشان از اعتماد و اعتقاد این مربی به من داشت. اما واقعیت این است که امکان این که بخواهیم مقدار دویدن یک بازیکن را در هر بازی محاسبه کنیم فعلا در لیگ برتر ما وجود ندارد، اما همیشه سعی می کنم در طول مسابقه بدوم و در حمله و دفاع مشارکت دائمی داشته باشم. من هفته ای دو روز تمرین اختصاصی و هوازی دارم. البته در گذشته دوومیدانی هم کار کردم! همراه پدرم تمرین می کردم و می دویدم. همان تمرینات دوومیدانی بعد ها در فوتبال خیلی به یاری من آمد.

عین الله پدر رامین رضاییان در دوران جوانی خود ورزشکار بوده و حتی عنوان قهرمانی دارد. رضاییان در این باره می گوید: پدرم نه تنها ورزشکار بود بلکه به عنوان قهرمان دوومیدانی ارتش های ایران به رسید. در دو های نیمه استقامت و استقامت.

این ژن دوندگی در خانواده رضائیان موروثی است و حالا از پدر به پسر به ارث رسیده. با این تفاوت که پسر هنر دوندگی اش را به جای پیست تارتان در مستطیل سبز خرج می نماید! نکته جالب آن که معمولا وقتی رامین به ساری (زادگاهش) سفر می نماید زیر نظر پدر در جنگل می دود و تمرینات سنگینی انجام می دهد.

منبع: فرارو

به "عین الله، پدر رامین رضاییان کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عین الله، پدر رامین رضاییان کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید