محیا دهقانی: 3 سال سریال بازی نکردم که اشتباه بود

به گزارش گفتگوی افروز، تسنیم/ بازیگر سریالِ مرکز و فیلمِ ماجرای نیمروز می گوید که زمانی اعتقاد داشت فقط سینما کار کند و بعدها متوجه شد که اشتباه است و قشر زیادی بیننده تلویزیون اند.

محیا دهقانی: 3 سال سریال بازی نکردم که اشتباه بود

با توجه به اینکه تجربه کار در سینما و تلویزیون داشتید، فکر می کنید تلویزیون چطور می تواند مخاطبش را حفظ و جذب کند.

فیلمنامه خیلی مهم است که قوی بودن آن می تواند مخاطب بیاورد و دومین موضوعی که اهمیت دارد تبلیغات است. اگر صداوسیما همانند سینما، برای سریال هایش تبلیغ کند به نظرمن مخاطب و نسل نو جذبش خواهند شد. من قبلاً این اعتقاد را داشتم که فقط می خواهم سینما کار کنم که اشتباه کردم. در زمانی ماجرای نیمروز را کار کردم سریال پیشنهاد می شد و نزدیک به سه سال سریال کار نکردم و بعد از آن موقع، متوجه شدم اشتباه است و باید برای مردم کار کنم. همه که سینما نمی فرایند و یا سریال خانگی دیدن نمی نمایند و قشری هم بیننده تلویزیون اند؛ من آن قشر را ندیدم.

هیچ چیزی در جغرافیای هنرمندی تافته جدابافته نیست و سینما، تلویزیون و نمایش خانگی یک کار آرتیستی می طلبد؛ اگر آرتیست واقعی باشیم باید این نگاه را داشته باشیم که تفکیک قائل نشویم. این واقعاً هنرمندانه نیست که آرتیستی به این موضوع نگاه نکنیم. این نکته را هم غافل نشویم که مخاطبی که تلویزیون دارد سینما و مدیوم های دیگر ندارند.

در نمایش خانگی حضور نداشتید؛ علتی دارد؟

در نمایش خانگی یک پیشنهاد شد که به خاتمه نرسید. اما هر سال یک سینمایی کار کردم که متأسفانه به خاطر کرونا هنوز دو کاری که بازی نموده ام اکران نشده است. لب خط علی جبارزاده و سال قبل چند می گیری گریه کنی2 را کار کردم که هنوز روی پرده نیامده اند.

چرا بعضی کوشش می نمایند با فالووبازی بازیگر شوند؟

اگر اینستاگرام دارم به این علت است که کارهای خودم را در صفحه ام بگذارم و یک نوع اطلاع رسانی نموده باشم. اما اینکه بخواهم خودم را درگیرِ کامنت ها و حواشی و اظهارنظرهای غیرتخصصی کنم، من این کاره نیستم.

منبع: همگردی

به "محیا دهقانی: 3 سال سریال بازی نکردم که اشتباه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محیا دهقانی: 3 سال سریال بازی نکردم که اشتباه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید