این بازیگر رضا عطاران و سعید آقاخانی را کلافه کرد ، بلاک هم شد

به گزارش گفتگوی افروز، خبرنگاران: حمیدرضا حافظ شجری، بازیگرِ سریال نوروز رنگی از تماس های مکررش با رضا عطاران، سعید آقاخانی، برزو ارجمند و پژمان جمشیدی برای گرفتن نقش و بلاک شدنش به وسیله آن ها گفت.

این بازیگر رضا عطاران و سعید آقاخانی را کلافه کرد ، بلاک هم شد

رضا عطاران متولد 20 اردیبهشت 1347 در مشهد ، بازیگر کارگردان و نویسنده است رضا عطاران دیپلمه اقتصاد دارد و دانشجوی انصرافی رشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران می باشد رضا عطاران در کنار بازی ، خوانندگی و کار تدوین هم نموده است رضا عطاران کار تئاتر را از سال 1360 وقتی 13 ساله بود با مرحوم حسن حامد از تئاتر مشهد آغاز کرد و تا سال 1371 به مدت 11 سال چهر هاش شناخته تر شد رضا عطاران سال 1368 در نمایش هملت با مهران مدیری آشنا شد و در نهایت این دوستی سال 1372 منجر به همکاری این دو در مجموعه ساعت خوش شد.

علی مسعودی و حمیدرضا حافظشجری (کارگردان و بازیگر نوروز رنگی)، از جمله مهمانان ویژه برنامه شب چله شبکه 5 سیما، بودند که دیشب روی آنتن رفت.

علی مسعودی در خصوص انتخاب حمیدرضا حافظشجری، برای بازی در نقش جعفر گفت: شماره تلفن همراه من لو رفته بود و حمیدرضا اولین بار به من زنگ زد و گفت من حمیدرضا حافظشجری، بازیگر تئاتر و فلان و بهمانم. گفتم عموجان چشم، اگر خواستم سریالی را آغاز کنم از تو استفاده می کنم. تقریبا هفته ای دو بار زنگ می زد و پیام می داد. بعد ساعت هم نمی دانست و مثلا دو نصف شب زنگ می زد و می گفت سلام علیکم آقای مسعودی، می گفتم سلام، می گفت من حمیدرضا حافظشجری ام. می گفتم می دانم، شماره ات را سیو نموده ام. می گفت کار آغاز ننموده اید؟! می گفتم ساعت چند است؟ می گفت دو نصفه شب است، می گفتم به نظرت دو نصفه شب وقت خوبی برای پرسیدن این سوال است؟! می گفت گفتم شاید بیدار باشید مرا یادتان نرود. سه سال شد که زنگ می زد.

حمیدرضا حافظ شجری هم در این باره شرح داد: من به سعید آقاخانی، رضا عطاران، برزو ارجمند و پژمان جمشیدی زنگ می زدم. آقای عطاران، آقاخانی و ارجمند بلاکم کردند. همه بلاکم کردند غیر از عموعلی.

منبع: خبر آنلاین

منبع: رکنا

به "این بازیگر رضا عطاران و سعید آقاخانی را کلافه کرد ، بلاک هم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این بازیگر رضا عطاران و سعید آقاخانی را کلافه کرد ، بلاک هم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید