اسامی شهر های شلوغ و پرمسافر اعلام شد

به گزارش گفتگوی افروز، دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از ترافیک مسافر و کمبود اقامتگاه از شمال تا غرب کشور خبر داد و از مسافران خواست در مدت زمان به جای مانده از تعطیلات نیمه تیرماه، با درنظر گرفتن شهر های شلوغ، سفر خود را مدیریت کنند تا با محدودیت اقامتگاه روبرو نشوند.

اسامی شهر های شلوغ و پرمسافر اعلام شد

سیدمصطفی فاطمی در گفتگو با ایسنا آخرین شرایط سفر در تعطیلات عید قربان را این گونه تشریح کرد: شهر های شمالی مطابق همیشه با انبوه مسافر روبروند، اما در این تعطیلات با ترافیک مسافر و افزایش رزرو اقامتگاه ها در شهر های شمال غربی و غربی کشور نیز روبرویم که مدیریت مسافران را می طلبد تا با کمبود اقامتگاه روبرو نشوند.

مدیرکل توسعه گردشگری داخلی افزود: سرعین در استان اردبیل و بانه در استان کردستان درحال حاضر با کمبود اقامتگاه روبرو هستند و ظرفیت مسافر در این شهر ها از همان ابتدای تعطیلات تکمیل شد.

فاطمی سپس به استان هایی که با ترافیک مسافر روبرو شده اند و فضای کمتری برای اقامت مسافران دارند، اشاره کرد و گفت: در استان های کردستان، آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، همدان، گیلان و مازندران، بیش از 90 درصد ظرفیت اقامتگاه ها تکمیل شده و در استان های قزوین، کرمانشاه، گلستان، چهارمحال و بختیاری و همچنین کهگیلویه و بویراحمد، کمتر از 20 درصد جای خالی برای اقامت مسافران وجود دارد.

منبع: فرارو

به "اسامی شهر های شلوغ و پرمسافر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی شهر های شلوغ و پرمسافر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید