استقلال اعتماد به نفس لازم را برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد؟

به گزارش گفتگوی افروز، یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید باید میان بازیکنان تیم، اعتماد به نفس بیشتری برای قهرمانی لیگ برتر وجود داشته باشد.

استقلال اعتماد به نفس لازم را برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد؟

محسن یوسفی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با گفتگوی افروز، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان مرکز گفت: استقلال در نیم فصل اول از نظر آمار شرایط خوبی داشت و توانست قهرمان نیم فصل گردد. همه چیز نشان می دهد که استقلال لیاقت قهرمانی را داشت. امیدوارم این فرایند ادامه پیدا کند و آبی ها در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر بتواند عملکرد خوبی از خودشان برجای بگذارند.

او درباره ابتلای بازیکنان استقلال به ویروس کرونا گفت: این اتفاق غیرقابل پیش بینی بود. الان همه بیرون با هم در ارتباط هستند و محدودیت های قبلی وجود ندارد. این مساله وجود دارد که بین خانواده های استقلال رفت و آمد باشد و کسی هم مبتلا شده باشد و بین بازیکنان آن را منتقل کند.

یوسفی اضافه کرد: در حال حاضر نمی گردد به صورت مدوام از بازیکنان تست کرونا گرفته گردد و بازیکنان باید تمرکز بیشتری نسبت به این مساله داشته باشند. ادامه این فرایند ممکن است به استقلال ضربه بزند اما من بعید می دانم مساله خیلی جدی باشد و امیدوارم هر چه سریع تر بازیکنان به شرایط خوب خود برگردند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر و چالش های آبی ها در ادامه مسابقات گفت: استقلال باید مقداری حواسش را جمع کند و اگر خریدهای خوبی در جابجایی نیم فصل انجام دهد، می تواند امتیازات بیشتری جمع کند. استقلال مقابل بعضی تیم های پایین جدول، امتیازات قابل توجهی از دست داد و نباید چنین اتفاقی رخ می داد. اگر استقلال در خط هافبک بازیکن خوبی جذب کند می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

یوسفی در خاتمه با بیان اینکه بازیکنان استقلال باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند، گفت: اولین مساله ای که استقلال باید مد نظر داشته باشد، مسائل غیرفنی است. این باور باید وجود داشته باشد که این تیم می تواند عنوان قهرمانی لیگ را کسب کند. استقلال هنوز اعتماد به نفس لازم را برای قهرمانی ندارد. فرهاد مجیدی باید رویکرد جدی تری برای افزایش اعتماد به نفس تیم داشته باشد. آبی ها باید روی مالکیت توپ بیشتر کار نمایند و مقابل حریف ها غافلگیر نشوند به همین علت باید روی کارهای دفاعی تقویت بیشتری صورت بگیرد تا شاهد عملکرد بهتر آبی ها باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استقلال اعتماد به نفس لازم را برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال اعتماد به نفس لازم را برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید