افسانه ای ترین شهر های والت دیزنی در واقعیت !

به گزارش گفتگوی افروز، اگر در بچگی اهل تماشا کارتن و انیمیشن های والت دیزنی بوده اید به طور حتم با قرار گرفتن در یکی از آن فضاهای جادویی احساسی خاص و خارق العاده به شما دست خواهد داد. در این پست می خواهیم به شهرهایی افسانه ای سفر کنیم .شهرهایی که همه روزه مهمان مسافران خوش ذوق و تورهای مسافرتی یک روزه و گردشگرانی هستند که بدشان نمی آید به دوران کودکی و کارتن های دیزنی سرکی بکشند.

افسانه ای ترین شهر های والت دیزنی در واقعیت !

Rothenburg آلمان

شهر کوچک و باستانی رودنبرگ در آلمان میتواند نمونه شاخص یک شهر افسانه ای و رمانتیک باشد. به محض اینکه به این شهر وارد می شوید محو زیبایی ها و طراحی خارق العاده و رویا گونه شهر خواهید شد. اگرچه که بیش از 40 درصد از وسعت شهر در جنگ دوم جهانی تخریب شد اما مزرعه داران و اهالی محلی شهر به سرعت نسبت به بازسازی و احیاء منطقه ها آسیب دیده اقدام کردند. این شهر به علت ساختار خاص و بی نظیرش بارها در فیلم ها و انیمیشن های دیزنی مورد استفاده قرار گرفته به همین خاطر زمانی که قدم در آن می گذارید حسی آشنا نسبت به آن خواهید داشت. به طور حتم سفر به این شهر در قالب تورهای یک روزه می تواند شما را به وجد آورده و تجربه ای جالب و بی نظیر برای شما محسوب گردد.

شهر های والت دیزنی : Bibury انگلستان

این شهر کوچک انگلیسی به عنوان منطقه زیبایی های خارق العاده در بین بومیان معروف است و در جنوب غربی انگلستان واقع شده . طبیعت زیبا و منحصر به فرد این منطقه شهر را به یکی از تماشای ترین منطقه ها اروپا بدل نموده به صورتی که هر روزه شاهد ورود گردشگران و تورهای مسافرتی به این شهر کوچک هستیم. دیوارهای سنگی باستانی، پله های زیبا خیابان های افسانه ای و خانه های فانتزی این منطقه را به معروفیت رسانده است .قدمت این شهر به قرن 17 میلادی می رسد. این شهر در واقع برای سکونت کارگران کارخانه Arlington ساخته شد و امروزه به عنوان یکی از مقاصد تماشای انگلستان محسوب می گردد. اگر انگلیس را به عنوان مقصد تورهای نوروزی خود انتخاب نموده اید ضروری است که از این شهر افسانه ای هم تماشا کنید.

شهر های والت دیزنی : Colmar فرانسه

تلفیق فرهنگ های کلاسیک آلمان و فرانسه موجب ساخت دهکده ای شد به جد رویایی، که قدمت آن به قرن 13 میلادی می رسد. این دهکده که در بین محلی ها به ونیز کوچک نیز معروف است تمام زیبایی های طبیعی را در خود گرد هم آورده. وجود کانال آبی که از وسط دهکده می گذرد و بعلاوه قایق های پارویی که گردشگران را در سطح شهر می گرداند از تماشای های منحصر به فرد این دهکده است . جالب اینجاست که این دهکده به رغم زیبایی های خاص خود و ساختاری رویایی اش در طول جنگ دوم جهانی آسیبی جدی ندید، مردم محلی معتقدند که سربازان به علت زیبایی های این دهکده به ان آسیب وارد نکردند.

شهر های والت دیزنی : Bled اسلوونی

این دهکده زیبا که در ارتفاعات آلپ واقع شده در ساحل زیبای دریاچه Bled واقع شده است و به عنوان یکی از زیباترین جاذبه های ناشناخته اروپا محسوب می گردد به همین علت است که می تواند برترین انتخاب برای مقصد تورهای نوروزی شما به حساب بیاید. ارتفاعات زیبای آلپ از یک طرف و آب زلال و آبی دریاچه از طرف دیگر موجب شده که با تماشا منظره ها آن به یاد انیمیشن های رویایی والت دیزنی و یا برگی از کتاب داستان کودکی هایتان بیفتید. گذشته از اینها قلعه جادویی شهر که در وسط دریاچه ساخته شده به زیبایی های این دهکده بیش از پیش افزوده است .این قلعه یکی از محبوب ترین سوژه های عکاسانی است که طلوع و غروب آفتاب را از کادر این قلعه جادویی عکاسی می نمایند. می توانید در قالب تورهای مسافرتی محلی به این منطقه سفر کنید و محو زیبایی های این دهکده جادویی شوید.

منبع: همگردی

به "افسانه ای ترین شهر های والت دیزنی در واقعیت !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افسانه ای ترین شهر های والت دیزنی در واقعیت !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید