انتخابی جام جهانی 2022، امارات و ویتنام به مرحله پایانی صعود کردند

به گزارش گفتگوی افروز، امارات با غلبه بر ویتنام، به همراه این تیم به دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر راه یافت.

انتخابی جام جهانی 2022، امارات و ویتنام به مرحله پایانی صعود کردند

به گزارش گفتگوی افروز، امارات از ساعت 21:15 امشب (سه شنبه) در یکی از دو بازی خاتمهی گروه G مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا 2023 چین، مقابل ویتنام صف آرایی کرد که امارات با نتیجه 3 بر 2 به فزونی رسید.

علی سالمین در دقیقه 32، علی مبخوت در دقیقه 40 و محمود الحمدی در دقیقه 51 برای شاگردان برت فن مارویک گلزنی کردند و نگویان تین لین در دقیقه 85 و مین وون تران در دقیقه 3+90، گل های ویتنام را به ثمر رساندند.

امارات با این نتیجه، 18 امتیازی شد و با صدرنشینی گروه G، به دور خاتمهی انتخابی جام جهانی راه یافت. ویتنامِ 17 امتیازی هم به صندلی دوم سقوط کرد، اما با کسب 11 امتیاز در صورت عدم محاسبه دو بازی با اندونزیِ قعرنشین به عنوان یکی از بهترین تیم های رده دوم به مرحله خاتمهی انتخابی جام جهانی 2022 رسید.

در دیگر بازی این گروه هم تایلند با نتیجه یک بر صفر از مالزی مغلوب شد. صفوی راسید در دقیقه 52، دروازه تایلند را گشود تا مالزی با 12 امتیاز، مرحله گروهی را در صندلی سوم جدول گروه G به خاتمه برساند.

جدول خاتمهی دیدارهای گروه G به توضیح زیر است:

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتخابی جام جهانی 2022، امارات و ویتنام به مرحله پایانی صعود کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابی جام جهانی 2022، امارات و ویتنام به مرحله پایانی صعود کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید