بارش پراکنده باران و برف در ارتفاعات ، یخبندان در راه است؟

به گزارش گفتگوی افروز، طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی این استان با گذر موج بارشی ضعیف بارش پراکنده باران در ارتفاعات استان و تداوم افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در منطقه ها پرتردد شهری پیش بینی می گردد.

بارش پراکنده باران و برف در ارتفاعات ، یخبندان در راه است؟

به گزارش گفتگوی افروز، براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و پیش یابی مدل های عددی شرایط جوی استان از امروز(22 آذر) تا خاتمه هفته با فعالیت موج بارشی ضعیف در ارتفاعات به ویژه ارتفاعات شمال غرب بارش برف گاهی همراه با مه و در نیمه شمالی گاهی بارش پراکنده باران و در دیگر منطقه ها استان با توجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه به ویژه منطقه ها پرتردد شهری شرایط ادامه انباشت و افزایش غلظت آلاینده ها و در پی آن کاهش کیفیت هوا پیش بینی می گردد.

روز شنبه (26 آذر) نیز با عبور سامانه بارشی دیگر در اغلب منطقه ها استان بارش باران و ارتفاعات به صورت بارش برف، وزش باد در نیمه غربی و جنوبی گاهی نسبتا شدید مورد انتظار است.

از امروز (22 آذر) تا خاتمه هفته افزایش نسبی دما و روز شنبه کاهش دما پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی- امین آباد با کمینه دمای 8- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (23 آذر) نیمه ابری و غبارآلود، در بعدازظهر کاهش ابر و گاهی وزش باد ملایم با حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (24 آذر) قسمتی ابری و غبارآلود و به تدریج افزایش ابر با حداقل دمای 7 و حداکثر دمای 13 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بارش پراکنده باران و برف در ارتفاعات ، یخبندان در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش پراکنده باران و برف در ارتفاعات ، یخبندان در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید