پیش بینی بارندگی برای تهران ، خیزش گرد و خاک در نقاط جنوبی و غربی استان

به گزارش گفتگوی افروز، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران شرایط جوی این استان، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان همراه با افزایش دما پیش بینی می گردد.

پیش بینی بارندگی برای تهران ، خیزش گرد و خاک در نقاط جنوبی و غربی استان

به گزارش گفتگوی افروز، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد در برخی ساعات به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان وزش باد شدید، در منطقه ها مستعد خیزش موقت گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می گردد.

با ورود سامانه بارشی از اواخر وقت روز چهارشنبه (23 فروردین) افزایش ابرناکی در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده و برای روزهای پنجشنبه و آدینه (24 و 25 فروردین) به ویژه در نیمه غربی و شمالی استان بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید مورد انتظار است.

امروز و فردا (21 و 22 فروردین) افزایش نسبی دما و از روز چهارشنبه (23 فروردین) تا روز آدینه (25 فروردین) کاهش تدریجی دما پیش بینی می گردد.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (22 فروردین ماه) نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعت ها غبارآلود با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه (23 فروردین ماه) نیمه ابری تا ابری گاهی بارش پراکنده همراه با وزش باد و در برخی ساعت ها وزش باد شدید با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاه امام (ره) با بیشینه دمای 27 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی بارندگی برای تهران ، خیزش گرد و خاک در نقاط جنوبی و غربی استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بارندگی برای تهران ، خیزش گرد و خاک در نقاط جنوبی و غربی استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید