عنایتی: انتظارات را بالا برده ایم و با تمام انگیزه و قدرت ادامه می دهیم، نکونام یک مربی آگاه و بادانش است

به گزارش گفتگوی افروز، سرمربی تیم فوتبال هوادار به تمجید از همتای خود در تیم فولاد خوزستان پرداخت و او را یک مربی آگاه و بادانش دانست.

عنایتی: انتظارات را بالا برده ایم و با تمام انگیزه و قدرت ادامه می دهیم، نکونام یک مربی آگاه و بادانش است

به گزارش گفتگوی افروز، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد گفت: پرواز ما از پیش معین بود و دوستان باید اینجا هماهنگ می کردند که نشست خبری بعد از حضور ما برگزار شود و ما شرمنده دوستان رسانه ای نشویم. فردا بازی سختی داریم. فولاد تیمی آسیایی است، بازیکنان خوبی دارد و تیمی منسجم به شمار میرود. سعی کردیم بازیکنان را ریکاوری کنیم تا آماده این بازی شویم. می دانیم فردا با چه حریفی بازی داریم. این حریف فوق العاده سختکوش و باشخصیت است و الان مربی دارد که همه از تجربه او آگاه هستند. نکونام دوست من است و می دانم مربی بادانشی است. امیدوارم فردا همه بازی خوبی را شاهد باشند.

وی با اشاره به اینکه به غیر از محمد قاضی که مصدوم است، هیچ غایب دیگری ندارند، مطرح نمود: مطمئناً همه بازی ها برای ما سخت هستند. ما تازه به لیگ برتر آمدیم و با بازی های اخیر انتظارات را بالا برده ایم. امیدوارم بازی های خوبی انجام دهیم و با تمام انگیزه و قدرت ادامه می دهیم. سیاست اصلی باشگاه ما بر مبنای ماندن تیم در لیگ برتر است و با این هدف تلاش می کنیم. مطمئن هستیم که این اتفاق رخ می دهد، چون بازیکنان باتجربه و جوان خوبی داریم.

عنایتی درباره اینکه نکونام از سبک بازی تیم هوادار تمجید کرده است، اشاره کرد: جواد همیشه به من لطف داشته است. آرزوی پیروزیت برای فولاد دارم. نکونام مربی باتجربه ای است و خواسته های زیادی دارد. امیدوارم ایده هایی که برای فولاد دارد را اجرا کند و پیروز باشد.

سرمربی تیم هوادار در مورد تیم فولاد اضافه کرد: این تیم فوق العاده بابرنامه است و فکر می کنم این تیم جزو محدود باشگاه های ایرانی است که هم امکانات خوبی دارد و هم برنامه ریزی خوبی. آرزو می کنم که از این دست تیم ها در ایران بیشتر باشد. الان هشت یا 9 باشگاه درگیر مسائل مالی هستند و امیدوارم روزی همه باشگاه ها در یک سطح باشند تا رقابت خوبی را ببینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عنایتی: انتظارات را بالا برده ایم و با تمام انگیزه و قدرت ادامه می دهیم، نکونام یک مربی آگاه و بادانش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایتی: انتظارات را بالا برده ایم و با تمام انگیزه و قدرت ادامه می دهیم، نکونام یک مربی آگاه و بادانش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید