فال روزانه چهارشنبه 17 آبان 1396

به گزارش گفتگوی افروز، فال روزانه چهارشنبه 17 آبان 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه چهارشنبه 17 آبان 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج عقرب (Scorpius)
  • ورود ماه به موقعیت برج اسد (Leo)

فال روزانه چهارشنبه 17 آبان 1396

فروردین

شما امروز سوار بر قطار سریع السیری به مقصد آینده شده اید، اما در طول راستا به این نکته پی خوهید برد که این قطار توقف هایی طولانی در تک تک ایستگاه ها خواهد داشت. امروز ایمیل ها و پیغام های بسیاری دریافت خواهید کرد که باید به آنها جواب بدهید، اما به محض آن که کارتان روی روال می افتد یک مشکل دیگر به وجود می آید، به جای این که از روی عصبانیت تسلیم شده و انجام وظایفتان را رها کنید نقاط ضعف را پیدا نموده و پیش از آن که به مسئله ای عظیم تبدیل شوند آنها را رفع کنید. اگر فکر می کنید که بعدا هم برای انجام این کار وقت خواهید داشت سخت در اشتباهید، همین حالا باید دست به کار شوید .

اردیبهشت

شما در حال حاضر آماده اید تا در کار خود بهترین عکس العمل ممکن را نشان دهید، اما خواهید دید که پیشرفت کردن به آن سادگی که انتظار دارید نخواهد بود و مسائلی در راهتان قرار خواهند داشت. شما تصویر واضحی از پیروزیت را در ذهن خود پرورش داده اید، اما هر چه بیشتر جلو می روید می بینید که شرایطی که کنترل آن از دست شما خارج است راهتان را مسدود نموده اند. خوشبختانه شما می توانید با توانایی های منحصر به فردی که دارید به سرعت راستا جایگزینی را پیدا نموده و راهتان را به سوی مقصد ادامه دهیدو روش های عجیبی که شما به کار می گیرید شاید در نگاه اول به نظر دیگران غیر معقول باشند، اما آنها خیلی زود با شما همراه خواهند شد .

خرداد

درهایی که راه را برای رفتن شما به سوی جاهایی که همواره می خواسته اید هموار می سازند دارند به روی شما گگردده می شوند. با این حال با وجود آن که افق های دور دست دارند خیلی نزدیک تر از همواره به نظر می رسند، خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید موانع غیر منتظره ای سر راهتان قرار خواهند گرفت. اما در واقع این موانع تنها ساخته و پرداخته ذهن خودتان هستند و اگر تمام عزم و اراده خود را به کار بگیرید وقت کافی برای آن که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید خواهید داشت. با قدم های کوچک راهتان را شروع نموده و با برنامه ریزی منطقی پیش بروید تا به هدفتان برسید. برای رسیدن باید قدم در راه گذاشت !

تیر

حل کردن مسائل موجود در روابطتان با دیگران کمی سخت تر از همواره به نظر می رسد، زیرا از طرفی نیاز دارید که ارتباط احساسی و عاطفی داشته باشید و از طرف دیگر هم شوق مضاعفی برای داشتن استقلال در وجود خود احساس می کنید. اگر بتوانید بین این دو تعادلی منطقی به وجود بیاورید خواهید توانست خودتان را از داشتن عقب گرد در روابطتان نجات دهید. شما امروز قادر هستید که مسائل خود را به طور بی طرفانه ای مورد ارزیابی قرار دهید. شاید در ابتدا احساس کنید که با این کار ثبات خود را دارید به خطر می اندازید، اما اگر بتوانید مسائل خود را از درون مورد آنالیز قرار داده و حل کنید خیلی زودتر از آنچه انتظار دارید نتایج مثبتی به دست خواهید آورد .

مرداد

در حال حاضر توجه شما از خودتان منحرف شده و حواستان بیشتر به اطرافیانتان است و دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید. در نتیجه این رفتار شما است که دیگران هم بیش از هر زمان دیگری به رسیدن شما به رویاها و خواسته هایتان اهمیت می دهند و از شما حمایت می نمایند. با این حال برای این که بتوانید فرصت هایی که در آینده در انتظارتان هستند را تشخیص دهید باید ابتدا با محدودیت هایتان روبرو شوید. نباید گذشته تان باعث گردد که فرصت هایی که پیش رویتان هستند را نادیده بگیرید. درست است که افراد زیادی به شما علاقه و توجه نشان می دهند، اما باید در انتخاب شریک راهتان دقت بیشتری داشته باشید .

شهریور

شما به اندکی زمان نیاز دارید تا خودتان را با مسئولیت جدیدی که به عهده شما گذاشته شده است تطبیق دهید و به همین دلیل هم نمی گردد انتظار داشته باشید که همه چیز خیلی خوب و راحت پیش برود. شما نیاز شدیدی به آزادی احساس می کنید و همین باعث شدیدتر شدن تنش های موجود در محل کارتان می گردد. هرچند ممکن است ترجیح دهید که واکنش خیلی شدیدی از خودتان نشان بدهید، اما راه چاره های هوشمندانه بسیار زیادی وجود دارند که به جای ایجاد بحث های بی سرانجام می توانند تغییراتی مثبت ایجاد نمایند. به جای این که سعی کنید همه مسائل را به یک باره حل کنید قدم به قدم پیش بروید .

مهر

این که تعهدات قبلیتان به شما اجازه ندهند آنچه اکنون دلتان می خواهد را انجام دهید می تواند برایتان آزار دهنده باشد. شاید تصمیم بگیرید که آن طوری که خودتان دلتان می خواهد رفتار نموده و روزتان را به تفریح و خوشگذرانی سپری کنید. اما کودک بازیگوش درونتان تحت فرمان شخصی مانند رئیستان و یا کسی دیگر که نقش والد را برایتان بازی خواهد نمود مجبور می گردد پیش از انجام هر کار دیگری وظایف و مسئولیت های خود را به انجام برساند. بهتر است کار امروز را به فردا نیندازید تا بتوانید از آخر هفته خود همان طوری که از چند روز پیش برای آن برنامه ریزی نموده بودید لذت ببرید و نگران کارهای عقب افتاده خود نباشید .

آبان

شما امروز در بیان کردن حقایق با کمی تردید و دودلی عمل نموده و نگران عواقب حرف هایتان هستید. اجازه ندهید تجربه های تلخ گذشته مانع شما شوند و طبق اصول پیش بروید تا با قدرت تمام از پس آنچه پیش رویتان قرار گرفته بربیایید. با این حال بهتر است احتیاط نموده و در خصوص خواسته ها و برنامه هایتان با دیگران حرف نزنید. دلتان می خواهد آینده را با رو و آغوش باز پذیرا باشید، اما حس می کنید چه این کار را بکنید و چه نکنید در نهایت پشیمان خواهید بود. تردیدهایتان را کنار گذاشته و کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. دردی که مدتی است دارد اذیتتان می نماید را نادیده نگیرید و حتما به یک دکتر متخصص مراجعه کنید .

آذر

شما امروز دارید بیش از هر روز دیگری کوشش می کنید، با این حال حتی برای انجام دادن کوچک ترین کارها هم باید با سختی و مسائل دست و پنجه نرم کنید. اما پیش از آن که قضاوت و نتیجه گیری اشتباهی داشته باشید بهتر است کمی صبر کنید و تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید، اوضاع به آن بدی که شما فکر می کنید هم نیست. مشکل اصلی شما به احتمال زیاد این است که اعتمادی که به خودتان داشته اید را از دست داده اید و نمی توانید بین بیان کردن خودتان و احساساتتان و نیازی که به سرکوب کردن خود حس می کنید تعادل برقرار کنید و این دقیقا همان مسئله ای است که باید هر چه سریعتر حل گردد .

دی

امروز تمرکز شما بیشتر روی به دست آوردن منافع شخصی است. شما احتمالا به فکر این هستید که چطور می توانید درآمد خود را افزایش دهید، روابط خود را بهتر کنید و یا در محل کارتان آزادی بیشتری به دست بیاورید. با این حال موانعی که در راستاتان قرار می گیرند رسیدن شما به احساس رضایتی که جستجو می کنید را سخت خواهند کرد. شاید فکر کنید که برای حفظ ظاهر مجبور هستید کارهایی را انجام دهید که خودتان اصلا دوست ندارید، اما حق انتخاب با خودتان است. شما مجبور نیستید نیازهای خود را نادیده گرفته و برای رضایت دیگران لبخند بزنید. اگر در زمینه داد و ستدهایتان، چه مادی و چه معنوی، رک و صریح باشید خیلی زود پیشرفت خواهید کرد .

بهمن

امروز کنترل کردن هیجانات و احساساتتان تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد، اما شما پیروز خواهید شد خونسردی خودتان را حفظ نموده و دیگران را با رفتارهای عجب و غریبتان متعجب نکنید. شما چالشی را در درونتان احساس می کنید که شما را به عمل وا می دارد، اما باید یادتان باشد که رفتارهای حساب نشده عواقب غیر قابل بازگشتی را می توانند برای شما به همراه داشته باشند. سعی کنید کارهایی را انجام دهید که می توانند شور و هیجان شما را کنترل نمایند. شاید بد نباشد به پیاده روی یا یوگا بروید، برخی ها هم با انجام ورزش های رزمی این کار را انجام می دهند، اما بهترین کار این است که در خصوص این احساسات خود با شریک زندگیتان صحبت کنید .

اسفند

شما دلتان می خواهد که یک پیله محکم به دور خودتان کشیده و در خلوت خودتان روی پیشرفت فردیتان تمرکز کنید، زیرا این کار از نظر شما به حریمی خصوصی نیاز دارد. اما متأسفانه نمی توانید برای این نبرد تن به تن با خودتان مسئولیت هایی که به عهده دارید را رها کنید. اکنون زمان تردید و کاسه چه کنم به دست دریافت نیست. ابتدا وظایف و مسئولیت های خود را به انجام رسانده و سپس به جای خلوتی که دلتان می خواهد فرار کنید، البته این نکته را هم به یاد داشت باشید که رشد و تحول شخصی می تواند وسط روز روشن و در میان مردم نیز اتفاق بیفتد. همه چیز تنها به خود شما بستگی دارد.

منبع: setare.com

به "فال روزانه چهارشنبه 17 آبان 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 17 آبان 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید