معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در بین برترین دانشمندان جهان قرار گرفت

به گزارش گفتگوی افروز، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در بین دانشمندان برتر جهان از سوی پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز انتخاب و معرفی گشت.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در بین برترین دانشمندان جهان قرار گرفت

به گزارش گروه دانشگاه گفتگوی افروز، پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) به ارائه فهرستی از دانشمندان برتر جهان می پردازد که هر دو ماه یکبار براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می شود و مرجعیت علمی مبنای گزینش دانشمندان برتر در پایگاه طلایه داران علم است.

چندی پیش برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در بین دانشمندان برتر جهان از سوی پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) انتخاب و معرفی شد.

قبادیان در این زمینه گفت: پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز، ISI شاخص های از پیش مشخص شده ای دارد که با استفاده از این شاخص ها، دانشمندان جهان را ارزیابی و رصد می کند.

وی با اشاره به ارسال مقالات ISI به نام یکی از شاخص های این پایگاه در انتخاب دانشمند برتر شرح داد:اثر بخشی مقالات و همچنین ارجاعات بین المللی از دیگر شاخص های انتخاب دانشمندان برتر جهان است.

قبادیان ادامه داد: دو سازمان اسکوپوس و تامسون رویترز شاخص های دیگری دارند که شاخص های سختگیرانه ای است و براساس آن ها هر دانشمندی دارای یک کد بین المللی است و با استفاده از این کد، این دو سازمان فعالیت روزانه دانشمندان را رصد کرده و می سنجند.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در خاتمه گفت: در دهه اخیر جزو یک درصد برتر دانشمندان قرار گرفته و در سال های 2018, 2019 و 2020 هم به نام دانشمند برگزیده اعلام شوم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در بین برترین دانشمندان جهان قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در بین برترین دانشمندان جهان قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید