ممنوعیت دورهمی و تجمع روز طبیعت در استان تهران

به گزارش گفتگوی افروز، بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز تهران در روز طبیعت ممنوع خواهد بود.

ممنوعیت دورهمی و تجمع روز طبیعت در استان تهران

حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران و و رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان ها و فضای سبز تهران در روز طبیعت اطلاع داد. وی از شهرداری ها، نیروی انتظامی و صداوسیما درخواست کرد تا همانند سال گذشته، در کنترل و اطلاع رسانی این موضوع مشارکت داشته باشند.

بدین ترتیب و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از تعطیلی مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) در روز طبیعت اطلاع داد.

به همین دلیل رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج نیز از تعطیلی اماکن تفریحی گردشگری، پارک ها و بوستان های شهر کرج به علت شیوع ویروس کرونا در روزهای 12 و 13 فروردین ماه اطلاع داد.

بعلاوه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات اذعان داشت که پارک جنگلی لتیان از فردا (پنجشنبه) تا سرانجام روز طبیعت در راستای جلوگیری از تجمع و شیوع بیماری کرونا، تعطیل است. علاوه بر این، نیروهای یگان حفاظت از ورود و اتراق مردم در عرصه های منابع طبیعی نیز جلوگیری خواهند کرد.

منبع: کجارو / T.me

به "ممنوعیت دورهمی و تجمع روز طبیعت در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت دورهمی و تجمع روز طبیعت در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید