نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت در تالار هنر

به گزارش گفتگوی افروز، تهران (پانا) - نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت به کارگردانی حسین فدایی حسین اجراهای خود را در تالار هنر آغاز کرد.

نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت در تالار هنر

به گزارش روابط عمومی تالار هنر نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت به نویسندگی و کارگردانی حسین فدایی حسین روز پنج شنبه 9 بهمن ماه ساعت 18 با مراسم یادبودی از زنده یاد کریم اکبری مبارکه و حضور خانواده آن مرحوم، قادر آَشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، پیشکسوتان و هنرمندان فعال در عرصه تئاتر کودک و نوجوان از جمله مسلم قاسمی، داوود کیانیان، اسماعیل خلج، مریم کاظمی، آرش شریف زاده، منوچهر اکبرلو، رامین کحال زاده، ناصر آویژه، مهدی قلعه و رضا آشفته در تالار هنر افتتاح شد.

در این مراسم فرزند کریم اکبری مبارکه با روشن کردن شمعی یاد و خاطره این هنرمند فقید را گرامی داشت. مراسم با خواندن یادداشتی در رثای کریم اکبری مبارکه توسط مسلم قاسمی ادامه پیدا کرد و در سرانجام داوود کیانیان زنگ افتتاحیه نمایش را نواخت.

نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت که کاری از گروه هنری تئاترو است و سایت تیوال برای پخش زنده نمایش با ایشان همکاری می کند، با موضوع شیوع ویروس کرونا است و به کادر فداکار درمان، پزشکان و پرستاران تقدیم شده است.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: ویری ویری ویروسی است که در سرزمین سلامت نفوذ کرده و می خواهد مردم را آلوده بکند اما دکتر با کمک اهالی سرزمین سلامت و همکاری تماشاگران، ویروس را شکست می دهند.

المیرا پارسا، نیما فاضلی، طهورا کریم خانی، فرهاد نجومی پور و علی شاه صفی در اجرای این نمایش نقش آفرینی می کنند. همچنین کیانا محمدی و رها آزادی هنرمندان نوجوان نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت هستند.

دیگر عوامل گروه عبارتند از:

فاطمه سیدطالبی: دستیار کارگردان. سیدمصطفی رضوی: طراح. کیوان ضیاپور: طراح نور. حامد جهانبخش: آهنگساز. ساناز فرج الله پور: طراح حرکت. لیلا پریشان: طراح گریم. علی شاه صفی: مدیر روابط عمومی. مریم علیخانی: منشی صحنه. مریم غلامی: دوخت لباس. کیوان ضیاپور، سیدمصطفی رضوی، مریم کرمی، سیدمهدی خلخالی، نوا یوسف زاده و فاطمه ضیایی: ساخت دکور و آکسسوار. علی سلطانی پور: ضبط و تنظیم نریشن. احسان شاهسون، مجید بنی هاشم، مریم مرادی و محمد سعادت زاده: دستیاران صحنه. سیدمصطفی رضوی: طراح صحنه. مریم کرمی، شیرین مدنی و مهیا خان بابایی: گروه طراحی. سیدمصطفی رضوی و مریم کرمی: طراح لباس. سیدمصطفی رضوی و شیرین مدنی: طراح آکساسوار. سیدمصطفی رضوی: طراح عروسک. مریم کرمی: ساخت عروسک. نفیسه مجردی: عکاس و زهرا خمسه: طراح پوستر.

نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت هر روز (بجز شنبه، یک شنبه و دوشنبه) ساعت 18 به مدت سی شب برای مخاطب کودک و نوجوان در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده به روی صحنه می رود.

لازم به ذکر است قیمت بلیت نمایش های تالار هنر 20000 تومان است که پخش زنده آن نیم بهاست.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تالار هنر به سایت این مجموعه به آدرس www.honarhall.theater.ir ، کانال تلگرام @talar-honarو پیج اینستاگرام @honarhall.theater مراجعه کنید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت در تالار هنر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش ویری ویری در سرزمین سلامت در تالار هنر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید