هشدار شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه تهران در خصوص پرونده برزن محمدی

به گزارش گفتگوی افروز، رییس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره پرونده جذب آریا برزن محمدی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران شرح داد.

هشدار شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه تهران در خصوص پرونده برزن محمدی

محمدعلی کی نژاد رییس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه گفتگوی افروز درباره جذب استاد مسئله دار در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران بیان نمود: پرونده این فرد در هیئت مرکزی جذب تایید نشده است.

رییس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم عدم تایید پرونده این فرد، اما نام او در لیست اعضای هیئت علمی دانشگاه درج شده است، مطرح نمود: پیرو اخبار رسیده درباره جذب این فرد، تذکرات لازم به دانشگاه تهران داده شده است.

وی درباره نظارت بر چنین مسئله ای گفت: چارچوب قانون بدین صورت است که شورا ورود اجرایی به مسئله ندارد و این مسئله را باید از مسئولان دانشگاه تهران پرسید که چرا وی به کار گرفته شده است.

کی نژاد بیان نمود: به محض آنکه از موضوع جذب آریا برزن محمدی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با خبر شدم با هیئت مرکزی جذب وزارت علوم صحبت کردم و اعلام کردم که این فرد تائیدیه شورا را برای هیئت علمی شدن ندارد و تذکرات لازم ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هشدار شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه تهران در خصوص پرونده برزن محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار شورای عالی انقلاب فرهنگی به دانشگاه تهران در خصوص پرونده برزن محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید