وقتی داری میری سفر، قهوه رو با خودت ببر...

به گزارش گفتگوی افروز، اکثریت قریب به اتفاق ما سفر را دوست داریم. فرقی ندارد برای مدت کوتاهی می روید یا چادر می زنید، نوشیدن یک فنجان قهوه هنگام صبحگاه می تواند روزتان را تغییر دهد!

وقتی داری میری سفر، قهوه رو با خودت ببر...

در این مقاله، لپ لپ چند روش آسان برای تهیه قهوه را به شما آموزش می دهد.

1. قهوه به سبک جان وین

این روش مخصوص کابوی هایی است که زیر ستارگان کمپ می زدند. در یک پارچ بلند آب بریزید. مقداری قهوه به آن اضافه کنید و روی آتش بگذارید. بعد از 5 تا 10 دقیقه یک فنجان بزرگ قهوه داغ بنوشید. اگر دوست دارید خاک کمتر در فنجانتان بریزید از پارچ صافی دار و یا خود صافی بهره ببرید.

اگر این سبک را دوست نداشتید باید یک کتری شارژی و بدون سیم همراهتان باشد.

2. قهوه فرانسه

هواداران قهوه فرانسه احتیاجی به نوع شکستنی قهوه سازی که هر روز استفاده می نمایند ندارند. برای این روش باید آب را گرم کنید و به آرامی روی قهوه بریزید و از این مرحله به بعد هر کاری که باید انجام دهید شبیه همان روش تهیه قهوه فرانسه در منزل است.

3. قهوه قطره ای

دستگاه های قطره ای متنوعی برای استفاده در کمپ و سفر در بازار موجود است. اگر با کوله پشتی و پیاده سفر می کنید، قهوه ساز که در کمپ استفاده می گردد مناسب نیست، چون وزن آن سنگین است. اما اگر با ماشین سفر می کنید این دستگاه وسیله ای مناسب است همراه خود ببرید تا از ریختن یک قهوه در فنجان و تماشای بخار آن لذت ببرید.

کسانی که فضای کمتری دارند و وزن اضافه برایشان مشکل ایجاد می نماید بهتر است از نوعی که به چند تکه تقسیم می گردد، استفاده نمایند و در نهایت می توانند از نوع بسیار ساده آن که روی ماگ قرار می گیرد استفاده نمایند.

4. هات دیرینک

اگر دوست دارید هم زمان امکان خوردن هات چاکلت، کاپوچینو و انواع قهوه را داشته باشید، و بعلاوه نمی خواهید وسایل مختلف مورد احتیاج برای تهیه قهوه را با خود حمل کنید؛ کافی ست لیوان های هات دیرینک را که از فروشگاه های زنجیره ای تهیه نموده اید؛ همراه داشته باشید. شما برای لذت بردن از یک نوشیدنی گرم و سرحال آور فقط مقداری آب داغ احتیاج دارید. سفر بخیر.

اینستاگرام

منبع: کجارو

به "وقتی داری میری سفر، قهوه رو با خودت ببر..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی داری میری سفر، قهوه رو با خودت ببر..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید