کدام شهرهای دنیا بیشترین افزایش نرخ هتل را ثبت کردند؟

به گزارش گفتگوی افروز، به نقل از بلومبرگ، این گزارش چگونگی نوسان قیمت هتل ها در بیش از 80 شهر در سراسر دنیا را با پیش بینی هایی بر اساس معیارهایی مانند قیمت های لیست شده فعلی، روندهای اقتصاد کلان، هتل ها و داده ها آنالیز می نماید.

کدام شهرهای دنیا بیشترین افزایش نرخ هتل را ثبت کردند؟

قیمت هتل بسیار بیشتر از محبوبیت فعلی یک مقصد در بین مسافران مطرح شده است. در مرکز آرژانتین، نرخ ها عمدتاً ناشی از بحران شدید تورم در این کشور است که در سپتامبر به بدترین سطح خود از سال 1991 رسید.

بمبئی رتبه دوم را دارد و انتظار می رود هزینه هتل های آن سال به سال 15 درصد افزایش یابد. این مورد بدون شک محصول رشد سریع ثروت داخلی و بهبود طولانی سفر پس از همه گیری است. با توجه به اعمال هر دوی این عوامل در سراسر کشور، جای تعجب نیست که هند مدعی سه شهر در لیست 10 مورد برتر گزارش باشد به همین علت چنای و دهلی به ترتیب در رتبه های چهارم و هفتم قرار دارند.

در انتها 10 شهر برتر، شهرهایی هستند که گردشگری در آنها رونق داشته است. شیکاگو، پاریس و بوستون به علت دستاوردهای سفرهای کاری در رده 10 برتر قرار دارند و منطقه ای با میانه افزایش نرخ، استرالیاست.

چندین روند کلان همچنان بر قیمت هتل در سطح جهانی تأثیر می گذارد؛ کمبود کارکنان همچنان یک مشکل در صنعت مهمان نوازی است و بعضی از هتل ها را مجبور می نماید تا موجودی انبار را محدود نمایند.

پیش بینی می گردد که نرخ ها تنها در شهرهایی مانند ریاض و نیویورک به طور میانه افزایش یابند که در سال آینده تعداد زیادی اتاق هتل تازه اضافه خواهد شد. این گزارش پیش بینی می نماید که قیمت ها در این بازارها به ترتیب 4.6 درصد و 6.8 درصد افزایش می یابد.

بوستون تعداد کمی هتل تازه در دست ساخت دارد که برای مصرف نمایندگان مشکل ساز خواهد بود زیرا این شهر مرکز سفرهای تجاری است بنابراین علاوه بر تقاضای همیشگی اوقات فراغت و سفرهای دانشگاهی، به رشد قوی نرخ هتل ادامه می دهد.

منبع: گردشبان

به "کدام شهرهای دنیا بیشترین افزایش نرخ هتل را ثبت کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام شهرهای دنیا بیشترین افزایش نرخ هتل را ثبت کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید