یگانه جعفری: 8 بار قهرمان کشور شدم یک بار هم مسابقات آسیایی نرفتم، از سبک کشتی ام خوش شان نمی آمد

به گزارش گفتگوی افروز، قهرمان کشتی آزاد کشور گفت با وجودی که 8 بار قهرمان ایران شده اما هر بار کشتی گیر دیگری جای او به مسابقه رفته است.

یگانه جعفری: 8 بار قهرمان کشور شدم یک بار هم مسابقات آسیایی نرفتم، از سبک کشتی ام خوش شان نمی آمد

محمدمهدی یگانه جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گفتگوی افروز در خصوص حضور باجرانگ در لپوصحرا و تمرین مشترک با این کشتی گیر هندی گفت: ظاهرا باجرانگ با حسن یزدانی تماس گرفته و گفته نزدیک مسابقات آسیایی است و بدنش آماده نیست. به همین دلیل خواسته که به ایران بیاید و اینجا در جویبار تمرین کند.

وی که در اولین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی در مسابقات قهرمان کشوری در وزن 70 کیلوگرم قهرمان کشور شده، در خصوص شرایط خودش توضیح داد: وزنم برای 70 کیلو ایده آل است و اکنون به مسابقات قهرمانی آسیا فکر می کنم.

این کشتی گیر 30 ساله مازندرانی با اشاره به اینکه برای اولین بار قرار است ملی پوش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا باشد، توضیح داد: زیاد اسمم برای شرکت در این رقابت ها رد شد، اما رسول خادم، من را نفرستاد. یک هفته ماندهبه آسیایی، مسعود اسماعیل پور جای من را گرفت. میثم نصیری رفیقن است، اما در دو آسیایی هم او را جای من فرستادند. 8 دوره قهرمان کشور شدم اما به هرشکل قسمت نبود که به مسابقات قهرمانی آسیا بروم. حتما از سبک کشتی ام خوش شان نمی آمد.

یگانه جعفری در خصوص اینکه چقدر برای این آسیایی و ماندن در چرخه انگیزه دارد، تاکید نمود: اگر انگیزه نداشتم در 30 سالگی به این شکل تمرین نمی کردم که قهرمان کشور شوم. باتوجه به اینکه اعلام شد نفرات برتر قهرمانی کشور به آسیایی می فرایند، من کوشش کردم که قهرمان شوم و حالا برای کسب برترین نتیجه در مسابقات قهرمانی آسیا تمرین می کنم.

این کشتی گیر در پاسخ به این سوال که باتوجه به در پیش بودن بازی های آسیایی امکان تغییر وزنش وجود دارد؟، گفت: فعلا کل تمرکزم روی وزن 70 کیلو و قهرمانی آسیاست. بعد از آسیایی باید دید نظر کادرفنی تیم ملی چیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یگانه جعفری: 8 بار قهرمان کشور شدم یک بار هم مسابقات آسیایی نرفتم، از سبک کشتی ام خوش شان نمی آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یگانه جعفری: 8 بار قهرمان کشور شدم یک بار هم مسابقات آسیایی نرفتم، از سبک کشتی ام خوش شان نمی آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید