ببینید؛ از گیم پلی مارشال لاو در تکن 8 رونمایی شد

به گزارش گفتگوی افروز، کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) اخیرا از تریلر نو بازی مبارزه ای تکن 8 با موضوع گیم پلی شخصیت مارشال لاو (Marshall Law) رونمایی نموده است.

ببینید؛ از گیم پلی مارشال لاو در تکن 8 رونمایی شد

تکن 8 به عنوان یکی از موردانتظارترین بازی های مبارزه ای، در هفته های اخیر تریلرهای متنوعی دریافت نموده است که به شخصیت های آن نظیر جین کازاما، کازویا میشیما، نینا ویلیامز و پال فینیکس پرداخته اند. داستان این بازی شش ماه پس از رویدادهای داستانی نسخه قبل روایت شده و در آن جین کازاما به سمت سرنوشت خود یعنی انتها دادن به مشکلاتی که پدرش، کازویا میشیما و نسلش به وجود آورده اند، حرکت می نماید. این بازی قرار است از سخت افزارهای نسل نهم نهایت استفاده را ببرد و با توجه به تصاویری که تا به امروز از آن منتشر شده، جلوه های بصری متمایزکننده ای نسبت به دیگر نسخه های این سری خواهد داشت.

حال با توجه به تریلر نو، اژدهای افسانه ای، مارشال لاو، ظاهرا در نوترین نسخه تکن باز خواهد گشت. مارشال لاو در این نسخه ماجراهای تکن 7 را دنبال خواهد نمود و به خاطر پسرش در کوهی از بدهی قرار گرفته است. لازم به ذکر است که او تقریبا در تمام بازی های تکن به استثنای نسخه سوم که در آن به یک حضور کوتاه قانع شده بود، یک شخصیت قابل بازی بوده است و بر اساس این تریلر، به نظر می رسد که او در این نسخه نیز حضور پررنگی خواهد داشت.

در تریلر او در حال مبارزه کردن با پال فینیکس دیده می گردد و حرکات معمولی و ویژه خود را به نمایش می گذارد. از طرفی شاهد استفاده از نانچیکو به وسیله او هستیم که ظاهرا قرار است لحظات جذابی را به مبارزات این شخصیت اضافه کند. مارشال لاو اغلب به عنوان ادای احترامی به رزمی کار و هنرمند مشهور بروس لی توصیف شده و در کنار ظاهر، حرکات بسیار مشابهی نسبت به او دارد. او فرزندی به نام فارست لاو دارد که در بازی Tekken Tag Tournament به جای او حضور داشت. او بعلاوه دوست صمیمی پال فینیکس محسوب می گردد.

تکن 8 در حال حاضر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری و رایانه های شخصی در دست توسعه است و تاریخ انتشار مشخصی ندارد. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "ببینید؛ از گیم پلی مارشال لاو در تکن 8 رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ از گیم پلی مارشال لاو در تکن 8 رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید