دوباره زندگی کن؛ داستان جوان تبریزی که به آرزوی خود رسید

به گزارش گفتگوی افروز، شهرام ستاری جوان تبریزی است که توانست با استفاده از خبرنگاران زندگی خود را تغییر دهد و به آرزوی خانه دار شدن خود برسد.

دوباره زندگی کن؛ داستان جوان تبریزی که به آرزوی خود رسید

دوباره زندگی کن داستان افرادی است که دو بار زندگی نموده اند! افرادی که در زندگی مسائل زیادی داشته اند، اما تسلیم نشده و زندگی خود را تغییر داده اند. در قسمت اول این مجموعه با شهرام ستاری آشنا می شوید؛ جوانی که با موتور در بازار تبریز کار می کرد و همواره خانه ای را در راستا خود می دید که نورانی بود و او هر بار با خود می گفت می گردد روزی بیاید که من این خانه را بخرم؟

مقاله مرتبط:

  • داستان هنرمند بوشهری که زندگی را فریاد می زند

زندگی شهرام به موتورش وابسته بود و مواقعی که موتورش توقیف می شد درآمدی نداشت. او در خانه ای کوچک با همسر و دخترش زندگی می کرد و همواره کوچک بودن خانه برایشان مشکل ساز بود. از آنجا که با موتورش بیشتر در صنف تاسیساتی ها کار می کرد، کم کم وارد فروش کالاهای تاسیساتی به وسیله گفتگوی افروز شد. ادامه ماجرا را از زبان خود شهرام با لهجه شیرین آذری بشنوید:

اگر شما هم داستان جذابی مرتبط با فعالیت در گفتگوی افروز دارید خلاصه ای از آن را برای صفحه اینستاگرام divar.official دایرکت کنید یا با شماره 021-43000300 تماس بگیرید و پیغام صوتی بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

منبع: دیوار

به "دوباره زندگی کن؛ داستان جوان تبریزی که به آرزوی خود رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوباره زندگی کن؛ داستان جوان تبریزی که به آرزوی خود رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید