طبق آمارها در سال 2020 هیوندای و کیا در آمریکا به رشد فروش چشمگیری دست یافتند

به گزارش گفتگوی افروز، با وجود کاهش فروش خودروسازان عظیم در بازار آمریکا طی سال 2020، هیوندای و کیا عملکرد خوبی داشتند و توانستند سال موفقیت آمیزی پشت سر بگذارند.

طبق آمارها در سال 2020 هیوندای و کیا در آمریکا به رشد فروش چشمگیری دست یافتند

به گزارش گفتگوی افروز به نقل از زومیت، 2020 برای صنعت خودروسازی کره جنوبی سال بسیار خوبی بود. هیوندای و کیا بیش از سایر فراورینمایندگان عظیم در بازار آمریکا رشد کردند. طبق گفته مؤسسه JD Power، در فاصله ماه های ژانویه و نوامبر، فروش گسترده صنعت خودرو 12 درصد در مقایسه با سال 2019 کاهش یافت. با وجود همه گیری ویروس کرونا، درک دلیل این کاهش آسان به نظر می رسد؛ ولی درک اینکه چرا فروش کیا و هیوندای در طول سال ثابت مانده، کمی پیچیده تر است.

ونسا تون، مدیر ارشد اطلاعات صنعت خودرو در Cox Automotive، به وال استریت ژورنال گفت:

شرایط بازار برای همه افت نموده است؛ اما به نظر می رسد [هیوندای و کیا] تنها شرکت هایی هستند که از این شرایط به سلامت عبور نموده اند.

اولین دلیل رشد روزافزون هیوندای و کیا، وسایل نقلیه جدیدی است که روانه بازار شده اند. هیوندای و کیا از چند سال پیش با خودروهایی مانند استینگر و ولوستر N کار خود را در بازار آمریکا شروع کردند و 2020 سالی بود که بعضی مدل های پرفروش مانند کراس اور کیا تلوراید برای فروش عرضه شدند.

چنین کراس اورهایی نه تنها سریع ترین نرخ رشد بازار را به خود اختصاص می دهند، بلکه مورد تحسین منتقدان قرار می گیرند و شهرت روزافزون برای فروش خودروهای پرآپشن نیز به آن ها یاری می نماید؛ به ویژه هنگامی که مردم در شرایط بحران خرید نمایند. طراحی لوکس و قابلیت ها و امکانات خوب با هم ترکیب می شوند تا به برندهای خودروسازی یاری نمایند که ادراک گذشته خریداران را از این خودروسازان به عنوان برندهای سازنده محصولات ارزان قیمت و مقرون به صرفه تغییر دهند. کیا تا آنجا پیش می رود که شعار و نشان خود را تغییر می دهد.

البته همه چیز به وسایل نقلیه جدید بستگی نداشت. مدیریت کره جنوبی در زمینه کنترل بیماری همه گیر کووید-19 به گونه ای بود که اختلال کمتری در کارخانه های این کشور به وجود بیاید. درحالی که کارخانه های آمریکایی در ماه مارس وادار به تعطیلی شدند و بسیاری از آن ها مجبور شدند در فصل بهار دوباره فعالیت خود را تعطیل نمایند. ترکیبی از ارزش برند، امکانات و قابلیت های ارائه شده، طراحی و فراوری به کیا و هیوندای یاری کرد تا شرایط طوفانی سال 2020 را تحمل نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "طبق آمارها در سال 2020 هیوندای و کیا در آمریکا به رشد فروش چشمگیری دست یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبق آمارها در سال 2020 هیوندای و کیا در آمریکا به رشد فروش چشمگیری دست یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید