اعتراض گل محمدی به داوری بعد از برد پرسپولیس

به گزارش گفتگوی افروز، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از برد تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در مورد این بازی اظهار کرد: بازی امروز مجذوب کننده و دیدنی بود. هر کسی بازی را دید از آن لذت برد. هر دو تیم فوتبال رو به جلویی را ارائه دادند. در نیمه اول تیم مسجدسلیمان بازی بهتری انجام داد. بعد از گلی که خوردیم هیجانی بازی کردیم و توپ های زیادی از دست دادیم.

اعتراض گل محمدی به داوری بعد از برد پرسپولیس

وی ادامه داد: همین توپ ها منجر به ضدحملات حریف شد و حتی نزدیک بود گل دوم را بخوریم. به نظرم گلی که در نیمه اول زدیم درست بود و حتی داور می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد. کارشناسان داوری بهتر در این زمینه حرف می زنند. در نیمه دوم بازی را خوب آغاز کردیم. حریف مقداری بی تجربه بود اما ما هم بازی را در نیمه دوم خیلی خوب آغاز کردیم. توانستیم از موقعیت هایی که به دست آوردیم استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از لوکادیا به عنوان یک بازیکن حرفه ای تشکر می کنم که خیلی خوب خودش را نشان داد و زحمات بچه ها به ثمر رسید. می توانستیم گل سوم را هم بزنیم. این برد را به بچه های تیم تبریک می گویم چون بازی کردن در این شرایط آب و هوایی اینجا سخت بود. چمن استادیوم هم بلند بود و اینکه چرا تیم های مقابل پرسپولیس خیلی خودجوش چمن استادیوم شان بلند می گردد جای تعجب دارد. در هر صورت فکر می کنم این 3 امتیاز خیلی شیرین بود و این برد را به طرفداران و مهدی ترابی که امروز تولدش بود تقدیم می کنیم. او لحظات خوبی برای تیم ما ساخته است.

گل محمدی در مورد داوری بازی هم اضافه کرد: در نیمه اول احساس کردم پنالتی به سود ما گرفته نشد و گلی که زدیم هم درست بود. به مهدوی و همکارانش خدا قوت می گویم. بازی سنگینی برای قضاوت بود و از آنها تشکر می کنم.

منبع: فرارو

به "اعتراض گل محمدی به داوری بعد از برد پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض گل محمدی به داوری بعد از برد پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید