مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند، نگاه مان رو به جلوست نه حیاط همسایه

به گزارش گفتگوی افروز، حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، سرخپوشان به جای پرداختن به حریفان خود نگاه شان رو به جلوست.

مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند، نگاه مان رو به جلوست نه حیاط همسایه

به گزارش گفتگوی افروز، حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد در نشست خبری گفت: فوتبال امروز می توانست زیباتر باشد، اما هم گرمای هوا و هم بلندی زمین اجازه نداد بهتر کار کنیم. بیاییم کاری کنیم که فوتبال مان زیبا گردد و تماشاگران مان نهایت لذت را ببرند.

وی در واکنش به اینکه نویدکیا گفته است پرسپولیس شانس قهرمانی بیشتری دارد، گفت: هر دو تیم در کورس رقابت هستند. ما بازی به بازی پیش می رویم، هیچ موقع نگاه مان به حیاط همسایه نیست که ببینیم آنجا چه اتفاقی می افتد. ما فقط رو به جلو نگاه می کنیم و تمرکزمان روی کار خودمان است. بچه ها امروز فوق العاده زحمت کشیدند، علیرغم اینکه یک بازی سنگین هم مقابل گل گهر انجام داده بودیم. ما بازی به بازی جلو می رویم و از فردا خودمان را برای بازی با آلومینیوم آماده می کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص قضاوت کاظمی در این بازی توضیح داد: به طور کلی داوران خوب قضاوت کردند. حالا یکسری اتفاقات هم ممکن است در میانه زمین افتاده باشد، ولی طبیعی است. ما مسئله ای از داوری نداریم و به همه عزیزان و کسانی که برای برگزاری بازی زحمت کشیدند خسته نباشید می گوییم.

سپاهانی ها معتقد بودند کنعانی زادگان چهار کارته است.، مطهری در واکنش به طرح این موضوع گفت: من در صحبت هایم گفتم، نگاه ما هیچ وقت به حیاط همسایه نیست، ولی متأسفانه تیم های دیگر در خصوص تیم ما صحبت می نمایند. خیلی صحبت دارم که در خصوص تیم های دیگر بگویم ، ولی اصول حرفه ای گری به من می گوید که به تیم خودت فکر کن، شاید آنها هم حرفه ای گری را بیاموزند و یاد بگیرند در خصوص تیم خودشان صحبت نمایند.

وی ادامه داد: ما همواره نگاه مان به تیم خودمان است، باشگاه این موارد را پیگیری می نماید، هیچ اتفاق خاصی نیست. باید حواس شان را معطوف به اتفاقات ملاقات پیکان و سپاهان نمایند، دنبال گلی که من شنیدم آفساید زدند باشند، نه اینکه سراغ تیم ما بیایند و نگاه شان به حیاط ما باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند، نگاه مان رو به جلوست نه حیاط همسایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: سپاهانی ها به جای اینکه سراغ ما بیایند دنبال گل آفسایدشان باشند، نگاه مان رو به جلوست نه حیاط همسایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید