فنونی زاده: فوتبال بلد نیست اما با آرایش وارد زمین می گردد، بار پرسپولیس روی امیری است

به گزارش گفتگوی افروز، مرتضی فنونی زاده از عملکرد مهدی شیری و رضا اسدی در ملاقات سوپرجام انتقاد کرد.

فنونی زاده: فوتبال بلد نیست اما با آرایش وارد زمین می گردد، بار پرسپولیس روی امیری است

به گزارش گفتگوی افروز، مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در ملاقات سوپرجام که با باخت یک بر صفر برابر فولاد همراه شد، اظهار کرد: پرسپولیس 10 نفره بهتر از پرسپولیس 11 نفره بازی کرد و اگر عبدی قدر موقعیت تک به تکش را می دانست، پرسپولیس حتی می توانست در 90 دقیقه، برنده بازی باشد.

او ادامه داد: نقاط ضعف پرسپولیس تکراری شده است و همواره دو، سه بازیکن خاص هستند که کمر پرسپولیس را خم می نمایند. عملکرد آن ها صدای طرفداران را هم در آورده است. آقای شیری، شما در فینال آسیا چنین اشتباهی کردی و باید درس عبرت گرفته باشی نه این که وقتی کارت داری، گوشه زمین خطای بی مورد کنی که اخراج شوی و فشار روی تیم را زیاد کنی. اسدی بازیکنی ایستا است و تیم را جلو نمی برد. او جانشین نوراللهی شده که یک تنه کار را برای پرسپولیس در می آورد.

فنونی زاده اضافه نمود: تعویضی هایی مثل عالیشاه خیلی بهتر از بازیکنان ثابت تیم بودند. بار تیم روی دوش وحید امیری 33 ساله است، آن وقت بازیکن 25 ساله با آرایش وارد زمین می گردد اما بلد نیست فوتبال بازی کند. بازیکنانی مثل اسدی و شیری باید دنبال تیم دیگری باشند زیرا آینده آن ها در تیم های کوچک تر از پرسپولیس بهتر است. پرسپولیس برای این بازیکنان بزرگ است.

این پیشکسوت پرسپولیس در سرانجام گفت: من دوست داشتم که این جام در دستان کاپیتان ما باشد اما حیف شد که این جام نیمه معتبر از دست ما رفت. جام را مقابل فولادی از دست دادیم که خیلی خوب نبود و نمی توانست برای ما دردسرساز باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فنونی زاده: فوتبال بلد نیست اما با آرایش وارد زمین می گردد، بار پرسپولیس روی امیری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: فوتبال بلد نیست اما با آرایش وارد زمین می گردد، بار پرسپولیس روی امیری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید